ČeskoSlovensko má talent: 2. semifinále – SPOUŠTÍME HLASOVÁNÍ

československo-má-talent-2012-2-semifinale

československo-má-talent-2012-2-semifinale
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Kromě soboty nás čeká v neděli hned další přímý přenos a to 2. semifinále třetí řady talentové show ČeskoSlovensko Má Talent 2012, ve kterém se o postup do velkého finále utká dalších devět soutěžících. My se vás ptáme – kdo je z této nabídky dle vás největší talent?

Před každým semifinálovým kolem dostanete zde u nás na webu možnost podpořit svým hlasem jednoho ze svých favoritů a dát tak najevo, kdo si podle vás zaslouží postup do velkého finále. Toto hlasování nám má rovněž přiblížit, jak si jednotliví soutěžící daného semifinále stojí u televizních diváků.

Hlasovat je možné jednou za 30 minut a to vždy pouze pro jednoho soutěžícího. Své hlasy mohou odevzdat pouze obyvatelé České a Slovenské republiky. Průběžné výsledky jsou zakryté, aby nedošlo k ovlivňování hlasů. Hlasovat můžete až do pátku, kdy anketu zastavíme a přineseme vám výsledky.

Videa daných soutěžících (pro připomenutí) najdete pod anketou.


Laserman CZ, Teulis, Reppy a Sharkass, Monika Olšovská, Elektrashow, Andrej Kampf, DFS Vánok, Jozef Pavlusík, The Apples


6 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent: 2. semifinále – SPOUŠTÍME HLASOVÁNÍ”

  1. Semifinále celkem slabé, oproti 1.semifinále(až na nějaké vyjímky)…v 1.semi hodně dobrých talentů a tady celkem nuda.. každopádně určitě největší talent je tady MONIKA OLŠOVSKÁ S ARSI…potom Apples a asi Andrej… jinak se mi toto semi moc nezamlouvá =/

  2. Taky mi připadá, že v semifinále 1 je to více nabitý. Tady jsem dlouho přemýšlela pro koho hlasovat. V tom prvním nevím pro koho hlasovat dřív.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *