ČeskoSlovensko má talent 2012 – 11.11.2012 – Velký třesk – takto bude probíhat!

ceskoslovensko-ma-talent-2012-11.11.2012-velky-tresk

ceskoslovensko-ma-talent-2012-11.11.2012-velky-tresk
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Bitva o poslední místa v semifinále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vrcholí, je tady druhá část Velkého třesku! Ze stovek výjimečných talentů zůstane osmnáct vyvolených, kteří dostanou šanci představit se vám už za týden v živých televizních přenosech. Na koho se můžete těšit?

Soutěžící to nemají jednoduché, na zámku v Lednici, kde se Velký třesk točil, strávili někteří čekáním na své vystoupení takřka celé dva dny. Prvních osmapadesát soutěžících vyřadili porotci už v prvním díle, desítky dalších však na verdikt Lucie Bílé, Martina Dejdara a Jaro Slávika stále čekají. Protože nadějných vystoupení bylo tolik, rozhodla se porota poslat je do takzvaných battlů – v samostatných kategoriích proti sobě soutěžili postupující zpěvačky, zpěváci, rappeři, hudební skupiny, tanečníci a mnoho dalších.

První díl Velkého třesku minulou neděli skončil speciálním úkolem pro zpěváky a zpěvačky: byli rozděleni do dvojic a měli se přes noc naučit duet. Teď nastal čas předvést, jak se se zadaným úkolem poprali. Zatímco někteří se na něj šli raději vyspat, jiní trénovali do noci. Zřejmě nejvíc se natrápili Livie Kuchařová a Tomáš Botló, který se kromě písničky musel naučit i anglicky. Nesplnitelný úkol, ukázalo se. To Rado Fízer, zdálo by se, měl situaci o poznání jednodušší: duety zvládá sám, a tak v noci trénoval pouze sám se sebou. Jenže ráno bylo všechno jinak. Lékaři u něj objevili podezření na pásový opar, Rado se však rozhodl zpívat navzdory svému zdravotnímu stavu.

Přetlak byl i v kategorii tanečních skupin, takže i tady se porota rozhodla pro speciální úkol. Skupinám zadala stejnou hudbu a přidělila jednu a tutéž rekvizitu s tím, že tanečníci museli co nejoriginálněji zpracovat choreografii a pochopitelně co nejoriginálněji využít rekvizitu, kterou byla velká kostka. Tuhý souboj sváděli nejen oni a jiní soutěžící, ale i zvířata, konkrétně psi. Z divadelních kol postoupila do Velkého třesku dvě dogdancingová čísla, v semifinále je však místo jen pro jedno.

ceskoslovensko-ma-talent-2012-11.11.2012-velky-tresk
Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Letos se do ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 vrátilo několik soutěžících, kterým loni postup do semifinále těsně unikl. Tři z nich dostali šanci bojovat o postup v samostatné kategorii – Vojtěch Michalíček, Barbora Cínová se svou sestrou a Patrik Gluchowski. Nevyzpytatelná porota si však zavolala na pódium i některé soutěžící z kategorie čekatelů. Tak třeba kouzelníka Dušana Cápu. V divadle porotu nepřesvědčil, teď dostal možnost složit reparát. A skládal ho po svém: porota málem spadla pod stůl smíchy, Jakub Prachař nebyl schopen slova. Ale i další kouzelníci ve Velkém třesku pobavili. A stále ještě nebyl konec, rozhodnuto nebylo vůbec nic. Co s energickými Katkou a Rafem, o kterých se Jaro vyjádřil, že „dokážou vzbudit i mrtvolu“? Co originální „hra“ na klavír, po němž musíte skákat, aby vydával tóny? Co Suffering Guys, Roman Pospíšil, který bojoval o výhru, aby mohl koupit byt pro sebe a těhotnou přítelkyni, nebo Electrashow a její lechtivé vystoupení?

Bylo 2.30 ráno, když porota naposledy zasedla nad fotografiemi, aby rozhodla. Jenže ouha! Zdá se, že porotci zcela opomenuli jednu kategorii. Kam se poděl Jozef Pátrovič? DJ Colombo? Pařmen Marty? Porotci se usnesli, že i kdyby se snažili sebevíc, z těchto soutěžících zkrátka nevyberou, a tak nechali rozhodnutí na divácích.

Už tuto neděli po Velkém třesku proto poprvé v historii soutěže uvidíte speciální přímý přenos, ve kterém budete moci rozhodnout, kdo se stane osmnáctým semifinalistou. Sedmnáct jich po velké bitvě vybrala porota a nutno říct, že vás čeká nejedno překvapení.

Kdo jsou semifinalisté ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 a který šťastlivec k nim přibude? Dívejte se v neděli 11. 11. od 20.00 na Prima family.

Fotografie z Velkého třesku vám přineseme již brzy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *