ČeskoSlovensko má talent 2012 – 14.10.2012 – 6. díl – co v něm uvidíme?

Monika Olšovská - československo má talent 2012

československo má taletn 2012 - 14.10.2012 - 6. dil
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Největší talentová show je po týdnu zpět. V šestém díle uvidíte nejen talenty, ale i sázky, rekordy a naštvanou a zoufalou Lucii Bílou!

Kouzelníci jsou v letošním ročníku ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 nedostatkové zboží. Alergie Jara Slávika se, zdá se, rozkřikla, a tak se jich tentokrát přihlásilo opravdu málo. Pár odvážlivců se nicméně našlo a někteří to dokonce po loňském neúspěchu přišli zkusit znovu. Tomáš Fic a Martin Čermák jsou jedni z nich. A tak kouzlili, kouzlili a nakonec ke kouzlu donutili i Jara. Toto kouzlo dělá porotce pouze jednou za tři roky, o to cennější je slyšet jeho (čtete dobře) „áno“!

A v šestém díle uvidíte kouzlit i moderátory! Jakub nechá zmizet Pycovu pětistovku, načež naštvaný Pyco nechá zmizet Jakuba!
Skupina Crazy Scooters předvede, co všechno se dá dělat s obyčejnou koloběžkou, a Veronika Müllerová zase jak zahrát na kytaru bez kytary a přitom postoupit do Velkého třesku. A to i přesto, že kvůli ní Martin Dejdar přijde o peníze. Když totiž Veronika dorazí na pódium Mahenova divadla zahalená v černém plášti a o svém vystoupení nehodlá prozradit vůbec nic, Martin se vsadí s Jarem, že je to určitě striptérka. Jaký omyl!

To Ivona Žáková a Jakub Svozil, zpívající partnerská dvojice, jsou v podstatně složitější situaci, navíc se špatným koncem, což Ivona velmi těžce nese. Učitelka na mateřské dovolené Monika Olšovská přišla do Talentu soutěžit s flamencem, což nezní nijak originálně. Tedy než se ukáže, že flamenco bude tančit se psem. A tančit bude i Petr Ficek. Dlouho, předlouho, až se z toho v divadle zamotá hlava všem kromě něj. Svůj originální tanec totiž běžně trénuje i půl hodiny! Nonstop! Je zkrátka zvyklý.

československo má taletn 2012 - 14.10.2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Potlesk stojícího Mahenova divadla včetně celé poroty si v show neužije jen tak někdo. Pouličnímu zpěvákovi Luboši Babicovi se to však povede. Publikum zaslouženě tleská i Věře Vybíralové, která za pár minut přímo před očima diváků nakreslí velkoformátové figury svého kamaráda a moderátorů Pyca s Jakubem. Ukulele Troublemakers přišli do ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dokázat, že i s malým nástrojem lze dělat velké věci. Jaro Slávik však jejich názor nesdílí. Co na to Martin Dejdar a Lucie Bílá? Mají hudebníci pravdu a zaslouží si postup?

V ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 můžete vidět různé věci, vynálezce stroje času se však na casting dostavil vůbec poprvé. Proč jezdit auty, když se můžeme jednoduše – a prý mnohem bezpečněji – dopravovat talířovými raketami? Ale zpět k vážným talentům, konkrétně k Patrikovi a Šárce alias Rappymu a Sharkass, kteří okouzlí divadlo improvizovaným rapem. Ani skupině Recyklas nelze upřít snahu o originalitu. Její členové totiž hrají na popelnice na tříděný odpad. Modelka Karolína Krézlová je sice neoriginální, leč hezká, a i to někdy stačí k postupu, tedy u mužské části publika. Lucii Bílou zpívající modelka naštve. Patrik Gluchowski má taky hezký obličej a navíc tím obličejem tančí, říká porotkyně. V show je podruhé a znovu je úspěšný. Dotáhne to tentokrát až do finále?

československo má taletn 2012 - 14.10.2012 - 6. dil
Zdroj: TV Prima, TV JOJ

No a na závěr opět jeden speciál. Až z Indie dorazila do ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 skupina pandžábských bojovníků Bir Khalsa Group, jejichž vystoupení byste v žádném případě neměli zkoušet napodobovat a i v televizi je jen pro otrlé. Lucie Bílá se k nim po tomto díle může zařadit. Po všech stránkách extrémní vystoupení sice odsleduje s hlavou v dlaních a šestapadesátkrát zmáčkne X, že už víc nevydrží, nakonec však indické soutěžící odmění potleskem vstoje.


Jeden komentář: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – 14.10.2012 – 6. díl – co v něm uvidíme?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *