ČeskoSlovensko má talent 2012: 2. semifinále – rozhodnutí – známe dalších 5 finalistů! (+anketa)

ČeskoSlovensko má talent 2012 rozhodnutí

ČeskoSlovensko má talent 2012 rozhodnutíPrávě skončilo 2. semifinále talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012, ve kterém jsme se dozvěděli, kterých pět finalistů postoupilo do velkého Grand Finále.


Takto dopadlo SMS hlasování u televizních diváků:

1. místo – Jozef Pavlusík
2. místo – Patrik Gluchowski
3. místo – Andrej Kampf
4. místo – Teulis

Na 5. a 6. místě skončil DFS Vánok a pes Arsi. O osudu těchto dvou soutěžících rozhodovala porota, která určila, že do velkého finále postoupí pes Arsi. Ten se tak stal oficiálním 5. finalistou.10 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012: 2. semifinále – rozhodnutí – známe dalších 5 finalistů! (+anketa)”

 1. Strašně divný,
  podle ankety by měla vyhrát Sharkass, ale ta vypadla už na začátku. přitom měli pro sebe celý sál. Prostě tohle je už dopředu domluvený. A proto se v tomto neangažuji

 2. Dobře, že slepička Sharkass a ten její ocásek vypadli. To není umění to je jen řvaní a plácání slaboduchých nesmyslů.

 3. Opravdu podle mne nejlepsi je Jozef Pavlusik ma opravdovy talent.Bodoucnost ukaze ze bude spivat skvele arie s oper a operet na jevistech Ceska ,Slovenska a mozna Evropy.ALE musi dostat sance prave ted.

 4. Sharkass a ten komediant byli prostě opravdu dobří, vzhledem k tomu, že si neumím představit, jak by to praktikovali v angličtině to na výhru nebylo (jsou tam rozhodně větší talenti) – ale tentokrát pro sebe měli celý sál, měli nejlepší show a prostě MĚLI postoupit do finále…

 5. Takže..rozhodla jsem se ke každému soutěžícímu něco napsat. Co si o něm myslím a jestli si zaslouží nebo nezaslouží být ve finále. Ale nejdřív bych chtěla napsat, že je to opravdu nefér, jednak, že v 1.semifinále bylo víc talentů a postoupily jen 4, a jednak bych prostě oba semifinálové večery spojila. Udělala bych to tak aby se hlasovalo třeba 14 dní, a 9 nejlepších talentů by postoupilo. Už by nic nerozhodovala porota, ale jen pořadí a hlasy od diváků…
  ___________
  1.semifinále
  ___________
  Alex Dowis – Alex, něco, co jsem ještě nikdy neviděla, moc jsem se na to těšila, ale jako obvykle – nezklamal. Prostě přišel s něčím co většina lidí nevidělo…Zaslouží si být ve finále :).

  Katarína Landlová – Katarína je úžasná zpěvačka, moc se mi líbí její zpěv, a jsem moc ráda, že postoupila. Zaslouží si to.

  Jumbochicks – Ááánooo, nieee.. 🙂 Na castingu byla kuřátka úžasná, těšila jsem se na ně, ale popravdě mě docela zklamaly…..Místo nich mohl postoupit někdo jiný, líbilo se mi to, ale prostě někdo z ostatních semifinalistů byl lepší. Postoupily možná proto, že má každej jednu velkou rodinu! 😀

  Miloš Malý – A to je přesně ten, kdo by mohl místo Jumbochicks postopit. Miloš Malý. Famózní kouzelník, který mě dostal při každém svém vystoupení…fandím mu, a doufám, že ho ještě někdy třeba v televizi uvidím!

  Credance – Byli taky dobří, líbily se mi ty kostýmy, ta hudba, a vůbec i ten tanec.. Ale i přesto bych dál pustila někoho jiného…

  Jozef Pátrovič – Tak k tomu se snad ani vyjadřovat nebudu. Souhlasím naprosto s tím, co řekla Lucka.

  Quixiano – Jo, to jsou ti, co měli postoupit místo Credance! Úžasný, taky to nikdy v Talentu nebylo, navíc ukázali ještě víc než v divadle a v třesku. A hrozně se mi líbilo jak tak zpívala… Prostě se to povedlo. Zasloužili by si aby byli ve finále!

  Esther Lubadika – Esther je docela dobrá, nejvíc se mi líbila na castingu, byli fakt jak chipmunčice :D…Ale mohly tam jít jako skupina, dyk ty holčiny co tam byly s ní jsou taky super :).

  Ján Polák – Zpívá pěkně, překvapil, ale mně se Jazz nebo Blues nelíbí…
  _______________
  2.semifinále
  _______________
  Sharkass a Reppy – Většinou moc příznivcem rapu moc nejsem, ale Reppy a Sharkass se mi moc líbili. Hlavně když dělali ty rýmy na Lucku :D. Fakt povedený, byla to show. Mohli jít do FINÁLE!

  Patrik Gluchowski – Patrik, Páťa…Promiňte, ale Patrik se mi vůbec nelíbil. Nezáleželo na tom, že na to měl málo času, ale nějak už se mi nelíbil na castingu a v třesku… Zdá se mi, že to s ním jde od desíti k pěti. Minulý rok byl na 100% lepší. Podle mě si nazasloužil postoupit.

  Teulis – Tak to je žůžo labůžo :3. Sice to jsou cizinci, ale to vůbec nevadí! Jsou úžasní, taky jsem to viděla poprvé a byla jsem úplně hotová… Super Silueto! 🙂 Zasloužíte si tam být!

  Monika Olšovská a Arsi – Moni a Arsi :-)…Popelka a pejsek :D… Taky se mi to líbilo, mělo to kouzlo, a miluju pejsky, a Arsi je zlatá. Zasloužíte si tam být, ještě, že porota vybrala vás! 🙂

  Jozef Pavlúsik – Josef je super, krásně zpívá, fakt úžasný. Akorát si to neměl na tý škole s prominutím po*rat…. Ale fakt si to zaslouží tam být. Podle mě by měl i na výhru!

  Laserman CZ – Laserman, mě moc nenadchnul… Jsem ráda že nepostoupil… A ty trapárny kolem toho ,,Jsem z jiné planety“…trapný.

  Andrej Kampf – Bubeníček, hele lidi, promiňte, ale kdyby mě dali rodiče abych hrála od čtyř nebo pěti let na bubny, tak budu stejně dobrá jako on. A navíc mám pocit, že ho to nebaví, pořád se mračí, mohl by se aspoň usmát. Neříkám že není nejhorší, ale není ani nejlepší. A určitě neměl projít dál kvůli svýmu životnímu příběhu… A to pořád opakování, že je jejich táta úžasnej.. promiňte, ale takových lidí je mraky.. pár jich znám..

  DFS Vánok – Nemám ráda folklór takže nic…

  Elektrashow – NO COMENT!

  Takže pro mě top 9 (na pořadí jak je napíšu nezáleží)
  Alex Dowis
  Katarína Landlová
  Miloš Malý
  Credance
  Quixiano
  Sharkass a Reppy
  Teulis
  Monika Olšovská a Arsi
  Jozef Pavlúsik

  • Krásně napsané.. 🙂 souhlasím úplně ve všem…
   Ale Elektra mi přišla od velkého třesku mnohem lepší…neříkám, že mě nadchla, ale rozhodně nebyla nejhorší… Podle mě nejhorší byl Patrik (nezasloužil si postoupit) a nikdo mi tady nepište, že měl málo času, neříkejte mi, že nemá žádné připravené vystoupení.. Podle mě jich má připravených hodně.. to je můj názor…a Andrej tam podle mě taky nemá být… O.o …

 6. Tak ty divácké výsledky raději nekomentovat…

  Moje pořadí:

  01. Teulis
  Opravdu dlouho nic

  02. Laserman CZ
  03. Andrej Kampf
  04. Monika Olšovská a Arsi
  05. DFS Vánok
  **************************************
  06. Jozef Pavlúsik
  07. Sharkass a Reppy
  08. Elektrashow

  Děsně dlooooooooouho nic

  09. Patrik Gluchowski!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Podle mě je to ČESKO SLOVENSKO má talent a podle mě to není pro nějaký Ukrajice atd., sice jsou dobří stejně jako Atai minulí rok, ale přece jenom by tam měli být jen čechoslováci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *