ČeskoSlovensko má talent 2012 – 26.10.2012 – 7. díl – co v něm uvidíme?

Crazy - ČeskoSlovensko má talent 2012-2

ČeskoSlovensko má talent 2012-2
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Přijít do soutěže s pěveckým číslem není nic výjimečného, ale aby přišel jeden člověk a zpíval rovnou písně dvou známých interpretů? Radoslav Fizer chce být výjimečný a minimálně tohle přání se mu splní, když na pódiu předvede Andrea Bocelliho i Martu Sanchez.

Výjimečný chce být i černobílý tanečník, bohužel nevšedním kostýmem jeho originalita začíná i končí zároveň. Totéž lze říct i o vystoupení soutěžícího, který si říká Stancezo. Do Mahenova divadla přijde v kostýmu anděla napravit si reputaci po loňském zkaženém vystoupení. Marně. Noční můrou Jaro Slávika byl loni a zůstane jí i letos.

To Kristýna Praga se řídí heslem, že více je někdy méně. V jednoduchých elegantních šatech zahraje na saxofon tak, že ji Lucie Bílá zbožňuje a že ji pánové z poroty bez váhání pošlou do Velkého třesku. Kromě zpěváků, muzikantů, tanečníků a kouzelníků letos dorazilo na castingy i několik talentů, kteří na první pohled nezapadli. Porota mohla při jejich vstupu na pódium jenom spekulovat, co ji čeká. To je i případ pětice mužů v oranžovém. Říkají si Urban Sense, a pokud teď nemáte ani tušení, co se skrývá pod pojmem parkur, v neděli večer už s odpovědí nezaváháte. Akrobatické číslo nadchne diváky tak, že se do něj zapojí i Martin Dejdar, oba moderátoři a několik dívek z publika.

Nestává se v ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 často, aby porotu někdo rozpálil víc než Jozef Pátrovič. V závěrečném díle se to však povede Karlu Rosenbergovi. Tento muž opustil dráhu bankovního úředníka, aby se živil zpěvem. A živí se jím, konkrétně v domovech důchodců a jiných sociálních zařízeních, což Lucii Bílou zvedne ze židle: zpívat starým lidem a ještě za to brát peníze? Jaro Slávik se snaží Lucii Bílou uklidnit, sotva však soutěžící začne zpívat, rozohní se úplně stejně jako jeho kolegyně.

Vystoupit po tomto čísle s karetními kouzly je jako strčit hlavu pod gilotinu a čekat, co se bude dít. Že by zázrak? Nedá se říct, že by se Miloš Malý nebál: ruce se mu třesou jako malému klukovi, a když Jaro rázně odmítne jeho nabídku asistovat mu na pódiu, zřejmě by nejraději odešel. Jenže nebyla by to milá Lucie Bílá, aby nepomohla. A vyplatí se: Miloš Malý to s kartami umí, což Jaro ocení nejen potleskem, ale i slovem „áno“. Kouzelník postupuje!

Stejně výjimečné jako postupy kouzelníků jsou v show okamžiky, kdy soutěžící musí z pódia vyprovázet ochranka. Nicméně stává se. A stává se i to, že se na prknech divadla objeví krabice, ze které vyskočí výjimečná tanečnice, která je zároveň manželkou známého slovenského zpěváka Thomase Puskailera. Dogdancing už jsme v soutěži sice několikrát měli, Vanda Gregorová se svými čivavami však předvede číslo, které je podle Jaro Slávika vůbec jedno z nejlepších. Takže je to bez debat: postupuje.

Rapperů letos do soutěže přišlo snad ještě víc než kouzelníků. Ale už jste někdy viděli rappera zpívajícího svůj životopis? A už jste někdy viděli rappovat Martina Dejdara? Obojí v neděli od 20.00 hodin na Prima family.

A to pořád ještě není všechno! Jiří Kima z Ostravy alias Crazy se pokusí překonat rekord v pojídání čokoládových kuliček a moderátoři Jakub s Pycem vám zase předvedou stroj času Jaro Slávika. Diskotéka v osmdesátých letech, spartakiáda, a dokonce i křižácké výpravy budou! Jan Kos je v tříleté historii soutěže zatím jediný člověk, kterému k postupu stačilo říct svoje příjmení. Tanečník však s verdiktem poroty spokojený není. Nelíbí se mu, že postoupil, a nic nepředvedl, a chce se na pódium vrátit. Porota mu to umožní a rázem tu máme další premiéru: Jan je jediný soutěžící, který dostal třikrát ano a vrátil se pro třikrát ne. Poslední číslo tohoto roku castingů pak obstará dívčí poprocková skupina The Apples. Stojí porota, stojí divadlo, zkrátka závěr jak se patří!

Než půjdeme do Velkého třesku, nezapomeňte se v neděli večer dívat na Prima family. Začínáme ve 20.00 hodin!


3 komentáře: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – 26.10.2012 – 7. díl – co v něm uvidíme?”

  1. ta ochranka byla UŽASNÁ : )) ANO JSEM TO JÁ…….MATUCHA KTERÝ BYL VYPROVÁZEN OCHRANKOU : ))) AD ŽIJE EXTREM …..muj facebook Jiří Matucha ahojik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *