ČeskoSlovensko má talent 2012 – 3. díl – Co v něm uvidíme?

Sponzorované odkazy

cesko-slovensko-ma-talent-2012-batman

Zdroj: Prima TV

Ani tuto neděli od 20.00 nebude na obrazovkách Prima family chybět show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Kromě skvělých talentů uvidíte pokračování komedie „pan Pátrovič“ a hádku Jaro Slávika s Martinem Dejdarem!

Ale vezměme to pěkně postupně. Batmana zná většina lidí jako akčního hrdinu bojujícího za spravedlnost, před porotu show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT však předstoupí Batman český, jehož cílem je čistota na Zemi. Postoupí do Velkého třesku a vyčistí Česko a Slovensko od smetí?

Batmana a Rusínský bláznivý orchestr vystřídá na pódiu Barbora Cinová. Loni zpívala sama, tentokrát jí pomůže starší sestra. Lucii Bílou sesterské duo nadchne, Jaro Slávika otráví velké množství falešných tónů, takže rozhodování je na Martinu Dejdarovi. Být v dnešní době kouzelníkem není jednoduché. Ovšem přihlásit se s kouzelnickou show do ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, to chce opravdu pořádnou dávku odvahy.

cesko-slovensko-ma-talent-2012-batman

Zdroj: Prima TV

Roman Budil ji má a povede se mu věc v této show opravdu nevídaná – po dvou ročnících slyší kouzelník „ANO, POSTUPUJETE“ nejen od Martina Dejdara a Lucie Bílé, ale také z úst Jaro Slávika.

Sponzorované odkazy:

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT bez Jozefa Pátroviče už si nedovede představit snad nikdo, natož on sám, a tak je slovenský zpěvák na scéně i ve třetí sérii. Co asi bude špatně tentokrát, že z „úžasného“ zpěváka opět nevyjde jediný tón?

roman-budil-cesko-slovensko-ma-talent-2012

Zdroj: Prima TV

Jsou show, které vás dobře naladí, pobaví, rozesmějí, zkrátka a dobře: povedly se. A přesně to je případ stínového divadla, které vás prostřednictvím televizní obrazovky přenese do zoo. Pavel Seidl miluje kabát, respektive skupinu Kabát, ovšem šanci na postup dostane paradoxně až ve chvíli, kdy drsnou image odhodí a zazpívá sám za sebe. Nadarmo se neříká, že méně je někdy více. To partička pánů v bílém z Taekwondo Clubu Brno si, zdá se, dobře uvědomuje, že co se dobré show týká, síla často spočívá v jednoduchosti. A pochopitelně v tvrdém tréninku, sluší se dodat.

taekwondo-club-brno-cesko-slovensko-ma-talent-2012

Zdroj: Prima TV

Není obvyklé, abyste v talentové show viděli levitujícího krokodýla. Na Prima family tu příležitost dostanete. A ještě mnohem víc! Žaneta Navrátilová předvede stojku na hradbě ze židlí, Leo Machala sexy image v kombinaci s kvalitním zpěvem a Věra Polcarová s papilonem Richiem zábavnou psí show. A to pořád ještě není všechno! V neděli také poznáte DJ Kolomba alias Michala Davida, který zvedne ze židle Jaro Slávika a roztančí moderátory, Martina Dejdara i celé publikum, mistry v jízdě na kole a imitátora Michaela Jacksona, který tvrdí, že s touto schopností se musíte narodit. Bohužel ne každému je shůry dáno…

Sponzorované odkazy:
leo-machala-cesko-slovensko-ma-talent

Zdroj: Prima TV

To Kataríně Landlové shůry dáno bylo, otec z ní však zpěvačku mít nechtěl, a tak ji obelhal. Pět let se spolu nebavili a mnoho let trvalo, než se Katarína rozhodla dělat to, co opravdu chce – zpívat! Nakonec odvahu našla a vyplatilo se. Její zpěv zvedl ze sedaček celé divadlo!

katarina-landlova-cesko-slovensko-ma-talent-2012

Zdroj: Prima TV

Mimochodem, pamatujete si na předpověď podivína z minulého dílu, který tvrdil, že v tom dalším přijde blondýna, která celou soutěž vyhraje? Měla věštba pravdu? Na to si budeme muset ještě počkat. Nádherná Slovenka žijící v krásné Praze, jak se vyjádřil Martin Dejdar, každopádně znamená, že ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Cesko-Slovensko-ma-talent-papilon-richie

Zdroj: Prima TV

Nenechte si ujít další díl v neděli 23. září od 20.00 na Prima family.

Zdroj: tisková zpráva TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..