ČeskoSlovensko má talent 2012 – 4.11.2012 – Velký třesk – jak bude přesně probíhat?

Sponzorované odkazy

ČeskoSlovensko má talent 2012 - velký třesk-14

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

V uplynulých osmi týdnech jste na televizní obrazovce viděli desítky výjimečných talentů, kterým porota dala šanci v dalším kole.
Castingy jsou za námi, pátrání po největších talentech v Česku a na Slovensku ale nekončí. Právě naopak: je tu první část Velkého třesku!
V semifinále je letos jenom osmnáct míst, porota proto musí vybírat opravu mimořádně pečlivě. Poprvé v historii soutěže je navíc Velký třesk rozdělen do dvou dnů. Točilo se na zámku Lednice, kde to sice vypadalo jako v pohádce, jak ale uvidíte v neděli, porotci i soutěžící zažívali spíš horor. Některým talentům se porotci rozhodli oznámit verdikt osobně ještě před začátkem Velkého třesku. Pod záminkou natáčení medailonku vyrazili Lucie Bílá a Jaro Slávik sdělit dvěma z nich, že na Velký třesk vlastně ani jezdit nemusejí: postupují i bez dalšího vystoupení. Martin Dejdar se pak zhostil úkolu podstatně obtížnějšího: musel zatelefonovat několika vybraným, aby do Lednice vůbec nejezdili, protože byli ze soutěže vyřazeni.

Protože dva postupující vybrali porotci už před natáčením, do semifinále tak z Velkého třesku může projít už jen šestnáct dalších soutěžících. Horor začal hned brzy ráno, kdy porotci vystavili na zámku tabuli s fotkami; kdo na ní své jméno a fotografii našel, dostal další šanci ukázat svůj talent. Kdo nikoliv, musel se rozloučit a odjet domů. Navíc tabule hlásala, že zatímco někteří z postupujících jsou „favorité“, jiní pouze „čekatelé“.

Protože soutěžících bylo tolik, rozhodla se porota poslat je do takzvaných battlů – v samostatných kategoriích tak proti sobě soutěžili postupující zpěvačky, zpěváci, rappeři, hudební skupiny, tanečníci… a další a další. A aby porota měla práci trochu jednodušší a soutěžící řádně prověřila, zadala některým kategoriím speciální úkoly.

Hudební skupiny dostaly za úkol předělat do akustické verze píseň S&M od Rihanny, rappeři zase museli vytvořit vlastní text na téma „stroj času“ a na hudební podklad od Pitbulla – Back in Time. Jako bonus však dostali od poroty k dispozici i nahrávací studio.
No a Velký třesk mohl začít.

Sponzorované odkazy:

Největší přetlak soutěžících je tradičně v kategorii zpěvaček, které jdou na řadu jako první: Dita Rozumková, Esther Lubadika, Veronika Ingrová, Denisa Gajarská a další; která bude ta šťastná, a která naopak bude muset odjet domů? Každá musí zazpívat, verdikt se ale dozví jediná Veronika Ingrová, které se vystoupení opravdu nepodařilo. Svou kategorii mají i kouzelníci. Jeden předvádí předpověď a Jaro jeho kouzlo odhalí, druhý se snaží porotu přesvědčit netradičním karetním trikem. Vyjde to alespoň jednomu? Doslova narváno je i v kategorii zpěváků. Bude v semifinále místo pro excentrického Jána Poláka? Nebo Josefa Pavlusíka? A co Adam Živnůstka, který v divadle zpíval se svou přítelkyní, porota je však rozdělila, takže na Velkém třesku musí zpívat sám a přítelkyně pouze drží palce v zákulisí?

Další kategorií, ve které Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar musejí udělat nekompromisní rozhodnutí, jsou adrenalinová vystoupení. Řada soutěžících zapojila v divadle do hry i porotu, v Lednici však takovou příležitost nemají. Bičař Pavel Urbánek se proto představí s netradičním vystoupením se psem Kamilem, Denisa Navrátilová zase předvede jedno z nejtěžších artistických čísel vůbec. Pořád tu ale ještě máme Štěpána s Jakubem, kteří nadchli už v prvním castingovém kole vystoupením na slackline. A taky Urban Sense! Zatímco rappeři pečlivě pracují na svých textech, porota se rozhodne využít času a dát šanci i některým čekatelům, kteří by mohli v boji o semifinále překvapit. Pozdě v noci pak konečně dostávají příležitost i tři soutěžící, jejichž vystoupení vyžadují delší technickou přípravu. Schválně, tipnete si, o koho se jedná? A nervozita v zákulisí stoupá, protože nikdo z těch, kteří v Lednici zůstali, ať už vystupovali, nebo ne, stále nic neví: postoupí, nebo pojedou domů? A jak dlouho ještě budou muset čekat?

Hodiny ukazují už hluboko po půlnoci, když se porota rozhodne rozdělit soutěžící do dvou skupin – první, která nepostupuje, a druhou, která ještě bude muset čekat. A nejen čekat. Protože zbylo ještě několik míst pro zpěváky a zpěvačky, dostávají tito následující speciální úkol: jsou rozděleni do dvojic a mají se přes noc naučit duet. Ale kdyby jen duet, pro některé soutěžící to znamená naučit se doslova přes noc anglicky. Podaří se jim to? A která dvojice zazpívá nejlépe?

Sponzorované odkazy:

Dívejte se v neděli od 20.00 na Prima family.

P. S.: Přijde i strašidlo! A budete se divit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live