ČeskoSlovensko má talent 2012 – 9.9.2012 – 1.díl – ONLINE

ČeskoSlovensko má talent 2012 logo

ČeskoSlovensko má talent 2012 logo
Zdroj: Prima / Joj
ČeskoSlovensko má talent 2012 začal na televizních obrazovkách 9.9.2012. Za sebou má tato show již dva ročníky. Pokud nemáte možnost sledovat Česko Slovensko má talent v televizi, můžete tento pořad sledovat online na internetu.

Pokud jste nestihli vysílání 1. dílu Česko Slovensko má talent 3, nevadí. Můžete se na video celého dílu zpětně podívat. ČeskoSlovensko má talent 2012 – 1. díl – 9.9.2012.

ČeskoSlovensko má talent 2012 logo
Zdroj: Prima / Joj

Pokud hledáte pouze jednotlivé vystoupení, pak zavítejte do sekce: ČeskoSlovensko má talent 2012 – videa


13 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – 9.9.2012 – 1.díl – ONLINE”

  1. Jsem zatim velice zklamana.Vas porad sleduji celou dobu co vubec zacal.Uplne prvni rocnik jsem sledovala jeste v Ceske republice.Lonskou celou cast uz tady odsud z Mexica pres internet.Jake je vsak letos moje rozcarovani kdyz Prima ho sice vysila se zaznamu na internetu,ale bohuzel jen pro vsechny co ziji v Ceske republice.Tolik jsem se tesila.Muzete mi sdelit kde bych mohla videt a sledovat vsechny dily co pujdou v televizi a pak na internetu?Budu Vam velice vdecna.Porota uz od zacatku i s hercem panem Krausem byla bajecna a Pan Martin Dejdar je uzasny.O pani Lucii ani nemluve,jak dokaze jednim slovem ztisit cele publikum.Jaro Slavik je take vynikajici,bez nej bych si porotu nedokazala ani predstavit.Dejte mi prosim vedet kde se tedy budu moci podivat na vsechny dily.Mnohokrate Vam dekuje Ivana Krejci

  2. Aký je presný nazov pesnički toho Sola Bantona :??..tí dvaja chalani čo na tom lane predvádzali.:D

  3. Ziju ve Velke Britanii a jede to paradne 😉 ale taky mivam takove problemy na nekterych strakach…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *