ČeskoSlovensko má talent 2012 – Finále – VÍTĚZEM SE STÁVÁ …(HLASUJTE)

Československo má talent 2012 - logo

ČeskoSlovensko má talent 2012 - vítěz - finále
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Je to tady! Již v neděli nás čeká úplně poslední díl talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012. Finále, které bude obsahovat celkem 9 soutěžících, rozhodne o tom, kdo bude absolutní vítěz ČeskoSlovensko má talent 2012.

Jako každý rok, tak i letos jsme zde na webu přichystali závěrečné internetové hlasování, které nám má poodhalit, jak si vedou soutěžící u televizních diváků ještě před začátkem Velkého finále. Výsledky tohoto hlasování nám ukážou, kdo je hlavní favorit nedělního závěrečného přímého přenosu.

Hlasovat je možné jednou za 15 minut a to vždy pouze pro jednoho soutěžícího. Své hlasy mohou odevzdat pouze obyvatelé České a Slovenské republiky. Průběžné výsledky jsou zakryté, aby nedošlo k ovlivňování hlasů. Vypovídající hodnota výsledků tohoto hlasování by tak měla být stejně jako předchozí roky vysoká. Hlasovat můžete až do pátku, kdy anketu zastavíme a přineseme vám výsledky.

Videa všech finalistů (pro připomenutí) najdete pod anketou.Katarína Landlová, JumboChicks, Jozef Pavlusík, Alex Dowis, CreDance, Pes Arsi, Andrej Kampf, Teulis, Patrik Gluchowski


20 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – Finále – VÍTĚZEM SE STÁVÁ …(HLASUJTE)”

 1. Alex :)) Málo kdo by si to zasloužil tak jako on :)))

  Moji další oblíbenci: Teulis, Katka Landlová, Monika a Arsi 🙂
  Ale každopádně nejvíc si výhru zaslouží Alex 🙂

 2. ten pes tam podla mňa nemá čo robiť.. a mohly byť v súťaži namiesto neho Katka a rafo.. ale aj tak víťťaz by mohol byť credance alebo Katka Landová

  • Z jakýho důvodu tam ten pes nemá ČO ROBIŤ ? V jedné talentové soutěži dokonce vyhrál. Tak o co ti jde, blbko jedna. Raději at to vyhraje pes, než nějaká kozatá píča. Trubko. Bože, jak já Vás Slováky nesnáším.

   • Katko, zamysli se nad sebou než tu začneš každého odsuzovat podle toho,jaké je národnosti,myslím že na tom vážně nezáleží. A jsi docela ubohá,když jim tu nadáváš.

    Kozatá píča? No tak to promiň,ale asi hodně závidíš,že nemáš ani trošku talentu jako oni,jsi absolutně tupá,nechápu tě._. Jak tohle můžeš napsat o člověku,který je skoro největší kandidát na vítěze,prosímtě Katko zamysli se nad sebou co napíšeš,protože tohle vážně není normální,nebo TY spíš nejsi normální.

  • Pes tam určitě má co “robiť“ 😉 Málo který pes se tohle naučí.
   Jinak s Katkou a Credance souhlasím 🙂

 3. Pro mě je jasnej vítěz Paťas. Skvěle tancuje. I kdyby nevyhrál tuhle ‚šou‘ . . pro mě je prostě nejlepší:)!

 4. Mně se nejvíc líbí Teulis, ale nejsou to Češi ani Slováci, mají hezká představení to bezesporu, ale soutěž se jmenuje Československo má talent, o Ukrajině tam není ani slova. To je to samé když minule vyhrál ten tanečník z Kazachstánu.
  Fandím moc Katce Landové, krásně zpívá. Co nechápu je účast ve finále pana Pavlusíka,ale to je asi věcí vkusu. Moc se mi líbí i Creadance ty jsou super.

  • Katka, Teulis , Patrik. Ti jsou mí favoriti. Té slečně, co vycvičila psa, bych dala aspon čestné uznání. Kdyby to šlo.:)

 5. Já nejvíc fandím Patrikovi. Samozřejmě, že tam není jediný talent, ale pro mě asi největší a pro mě divácky nejzajímavější. Navíc je to sympaťák.

 6. Jumbochicks a Andrej ve svém věku najdou málo kde uplatnění v případě výhry. Credance , skvělé , obávám se ale, že nás tanečíků je málo, tím pádem i málo hlasů. Patrik , boduje tancem , ale také vzhledem. Paní se psem, nedokážu si přestavit, jak bych tohle naučila svého psa, na výhru však málo. Teullis, jsme si jistí, že chceme aby po druhé zvítězil někdo jiný než talent z domácí scény? Katarína, zpěváky jsou obě tyto země přeplněné. Pavlusík? No co to je? Alex, dostal sms spíše za to co nakreslil, než za to jak to nakreslil…..
  Opravdu netuším….

 7. no spíše už ty taneční skupiny jsou ohrany je to dobry,ale myslím,že byly lepší a nevyhráli v minulých řadách

 8. Chtěla bych jen okomentovat chování naší rádoby hvězdy Lucie Bílé. Ona, která si hraje na člověka s velkým srdcem vlastně urazila člověka, který něco umí – ona bohužel se za celý život nenaučila ani noty, natožpak alespoň 1 světový jazyk! A o někom se bude vyjadřovat, že je vůl? Mohla se pak omlouvat jak chtěla, inteligentní člověk ji včera poznal ve skutečném světle. Hraje si na člověka se srdcem, přitom jen ukázala, že má manýry celebrit. Sama si ublížila. Vždyť jestli se peníze rozdělí, bylo na svobodném rozhodnutí a jediný Alex měl odvahu říct – ne! Ano vítěz má být jen jeden. Zklamala mě i když se mi nikdy nelíbila, ale teď, plakala bych jejím chováním!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *