ČeskoSlovensko má talent 2012 – Největší talent 4. dílu je … HLASUJTE!

Andrej Kampf - ČeskoSlovensko má talent 2012

Andrej Kampf - ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj: TV Prima, Joj
Každý týden probíhá na našem webu anketní hlasování, ve kterém volíte největší talent dané epizody reality show ČeskoSlovensko má talent 2012. Na základě vašich výsledků sestavíme následně žebříček nejoblíbenějších soutěžících ze všech odvysílaných castingových dílů.

Tento žebříček nám ukáže, jak si jednotliví soutěžící vedou u televizních diváků a to ještě před startem semifinálových přímých přenosů (nebo-li před Velkým třeskem, kdy se počet soutěžících rapidně sníží).

Videa soutěžících pro připomenutí najdete pod anketou.Mr. Splash – skok do 30cm vody, Andrej Kampf – dítě hrající na bicí, Lívie Kuchařová – sestra Miss World – zpěv, Jozef Pátrovič – zpěv, Musheg Kchachatryan – freestyle na jednokolce, Adventure Strings . moderní hudba na hudební nástroje, Tomáš Botló – 22letý zpěvák, který si již stihl založit rodinu, Denisa Sommerová – cvičitelka psů,  Marie Jelínková – vtipařka, Urban Motion – klučičí freestyle, The reflex – hra na piáno v pěti,  Axel Artist – tanec,, BBSR – pěvecké duo, Duo Aneta a Martin – disco dance, Stanislav Huňady – freestyle s míčkem, Valerie Matějková – tanec

Výsledky vám přineseme v průběhu tohoto týdne. Kromě tohoto hlasování bude na našem webu spuštěná i druhá anketa, ve kterém budeme volit naopak nejhoršího soutěžícího aneb největší antitalent 4. dílu ČeskoSlovensko má talent 3.


7 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – Největší talent 4. dílu je … HLASUJTE!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *