ČeskoSlovensko má talent 2012 – Největší talent 5. dílu je … HLASUJTE!

Československo má talent 2012 - logo

Československo má talent 2012 - logo
Zdroj. TV Prima, TV JOJ
Každý týden probíhá na našem webu anketní hlasování, ve kterém volíte největší talent dané epizody reality show ČeskoSlovensko má talent 2012. Na základě vašich výsledků sestavíme následně žebříček nejoblíbenějších soutěžících ze všech odvysílaných castingových dílů.

Tento žebříček nám ukáže, jak si jednotliví soutěžící vedou u televizních diváků a to ještě před startem semifinálových přímých přenosů (nebo-li před Velkým třeskem, kdy se počet soutěžících rapidně sníží).Suffering guys – věšení se za kůži, Dual Story Boyz – rap, Soňa Maletérová – mladá break dance tanečnice, Petra Svobodová – zpívající učitelka, Quixiano – skákání na piánu, Roman Farkaš – plechový tanec, 100% Powermoves – break dance skupina, Daniel Otisk – moderní hra na saxofón, Marlyn – zpívání o paneláku, Duo Farsa – hra na kytaru, Eva Michnová – dvojitý zpěv,  Milan Fiala – německý zpěv, Sexit – rocková kapela, Milan Buričin – hra na cirkulárku, TK Black and White – step, Freestyle union – freestyle skupina, Rodinná skupina Marod – zpívání o Stodolní ulici, Soubor Bubeníků Ordrums – bubny,

Výsledky vám přineseme v průběhu tohoto týdne. Kromě tohoto hlasování bude na našem webu spuštěná i druhá anketa, ve kterém budeme volit naopak nejhoršího soutěžícího aneb největší antitalent 5. dílu ČeskoSlovensko má talent 2012.


14 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – Největší talent 5. dílu je … HLASUJTE!”

  1. Hlasujte pro DSB , jso fakt dobry. Mrknete se ba jejich stranky na fb. , tam najdete i dalsi smakezni pisnicky z jejich tvorby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *