Spouštíme hlasování – největší talent 7. dílu je … HLASUJTE!

Alex Dowis - československo má talent 2012

Alex Dowis - československo má talent 2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Každý týden probíhá na našem webu anketní hlasování, ve kterém volíte největší talent dané epizody reality show ČeskoSlovensko má talent 2012. Na základě vašich výsledků sestavíme následně žebříček nejoblíbenějších soutěžících ze všech odvysílaných castingových dílů.

Tento žebříček nám ukáže, jak si jednotliví soutěžící vedou u televizních diváků a to ještě před startem semifinálových přímých přenosů (nebo-li před Velkým třeskem, kdy se počet soutěžících rapidně sníží).

Videa soutěžících pro připomenutí najdete pod anketou.Alex Dowis – noční umění, Vojtěch Michalíček – zpěv, Esther Lubadika – česká Beyonce, Roman Pospíšil – break dance tanečník, Kristýna Pinková – zpěv s Jakubem Prachařem, I-Riders Crew – freestyle na kolečkových bruslích, 110 Procent – rapující skupina, Jozef Pavlusík – zpěv, Denisa Navrátilová – mladá akrobatka, Marián Koiš – mladý break dance tanečník, Pavel Felzmann – zpěv, Extravadansa – taneční skupina, Football Without Limits – freestyle s fotbalovým míčem, Štěpána Suková – zpěv, Veronika Ingrová – zpěv, Marie Motyčková – zpěv, Ján Drzewiecki – zpěv,  Klára Kudláčová – zpěv, Cimballica – hra na hudební nástroje

Výsledky vám přineseme v průběhu tohoto týdne. Kromě tohoto hlasování bude na našem webu spuštěná i druhá anketa, ve kterém budeme volit naopak nejhoršího soutěžícího aneb největší antitalent 7. dílu ČeskoSlovensko má talent 2012.


9 komentářů: “Spouštíme hlasování – největší talent 7. dílu je … HLASUJTE!”

  1. Ten Vojta Michalíček je tak sladkej,a i loni zpíval toho Muka nádherně.Nechápu,že tenkrát v tom Třesku nepostoupil,má moc pěkný hlas a krásné oči.

  2. Cimmbalica se mi líbila nejvíc.

    Ten mladý break dance tanečnik nic moc teda,fandíte mu jen proto že je hezkej a malej.

    A Vojta Michalíček? wtf? do pr*ele co tam zas dělá? at tam už nelezou když tam už byli sakra. a navíc nezpívá zas tak krásně. Po velkým třesku zas potáhne domů

  3. Jo, jo, Kristyna jsi ubozacka. Maly breaker bol pre mna TOP! Kto rozumí HIP-HOP-u, ten to oceni. Protom mu davam hlas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *