ČeskoSlovensko má talent 2012: SMS hlasy z Velkého Finále byly odhaleny

jozef-pavlusik-československo-má-talent-2012-finále-vítěz

jozef-pavlusik-československo-má-talent-2012-finále-vítěz
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Spoustu diváků prosila o odhalení SMS hlasů velkého finále talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012. Televize Prima a JOJ vyšla požadavkům televizních diváků vstříc a zveřejnila kompletní výsledky Velkého finále. Podívejte se, kdo se jak umístil.


1. Josef Pavlusik 43,57%
2. Alex Dowis 16,09%
3. Andrej Kampf 10,42%
4. Katarína Landlová 10,40%
5. Jumbo Chicks 5,43%
6. Monika Olšovská 5,22%
7. Teulis 4,67%
8. Patrik Gluchowski 2,51%
9. Credance 1,69%


12 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012: SMS hlasy z Velkého Finále byly odhaleny”

  1. Jasně zase bláboly,spíš by jste mohli zkusit anketu na řadu 4jestli se lidi budou dívat,ano,ne?uvidíte:-))))

  2. na asi tohle delaj jen proto aby jako ukazaly že vse reguler,je to podvod na lidi jak multimarketing:-) opera talent hihihihi ja umim z nudle udelat kamen to je talent co?:-)

  3. chuck norris když strčí plátek salámu do DVD-čka tak se mu zobrazí celá zabijačka od začátku do konce…tomu já říkám talent 🙂

  4. Já Alexovi poslal pár smsek, ale nepřišla mi žádná odpověď ve smyslu (Děkujeme za váš hlas), takže vůbec nevím, jestli se tam moje smsky dostaly. Zavání to celý podvodem.

  5. Koukal jsem během velkého finále na tyto průběžné výsledky http://www.sazkovky.info/clanky/online-vysledky-cs-ma-talent-finale.html, které se opravdu měnily každých 20minut a poslední stav je půl hodiny před ukončením hlasování. Pokud byly správné (proč by někdo měnil pravidla ohledně rozdělení finanční výhry pokud by důvodem nebyla právě „rovnost“ hlasů) tak se mi nezdá ten strmý nárůst ve prospěch vítěze v posledních 30 minutách. Taky souhlasím s Filipem, že by byla v případě odeslání hlasu logická zpětná odpověď typu „Děkujeme za Váš hlas“, jako to funguje u hlasování u podobného typu pořadů.

  6. Hlavně by měli příště vyřadit pěveckou kategorii. Je velmi smutné, že talentovou soutěž vyhrál zpěvák. Nic proti, ale toto jsou vyhozené prachy.

  7. Já třeba zpívat opravdu neumím a je to moje jediné nesplnitelné přání. Závidím lidem, kteří si můžou volně prozpěvovat a nikdo je neokřikne. Bohužel, nebyl mi dopřán tenhle (pro vás zřejmě asi základní, jak to tady čtu) TALENT!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *