ČeskoSlovensko má talent 2012: Včerejší Velký třesk rozhořčil diváky

Sponzorované odkazy

ceskoslovensko-ma-talent-2012-jozef-patrovic-2Včera jsme viděli druhý díl Velkého třesku talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012, ve kterém byla vybrána osmnáctka semifinalistů. Ta bude od příštího týdne bojovat v přímých přenosech o hlasy televizních diváků. Co říkají diváci na výběr semifinalistů?

Po včerejším Velkém třesku se na internetu zvedla velká vlna kritiky ze stran diváků. Během několika minut po odvysílání závěrečného vyřazování byl oficiální facebook pořadu ČeskoSlovensko má talent doslova zaplaven stížnostmi televizních diváků. Jejich stížnosti se týkaly především dvou semifinalistů, kteří byli vybráni do přímých přenosů – jednalo se o soutěžící se jménem ElektraShow a o Jozefa Pátroviče. Diváci si myslí, že tato dvojice soutěžících si místo v přímých přenosech nezaslouží a že zvolená dvojice zbytečně zabírá místa kvalitnějším a větším talentům. Jen připomeňme, že Elektrashow byla vybrána ve Velkém třesku klasickým způsobem, zatímco Jozefa Pátroviče zvolili právě sami diváci a to formou SMS hlasů.

Katka a Rafo, Eliška Černá, Soňa Maletárová či Patrik Gluchowski – to jsou soutěžící, kteří se dle televizních diváků měli zcela jistě dostat do přímých přenosů. Na facebooku bylo rovněž založeno již několik petic ohledně návratu některého ze zmíněných soutěžících. Ta největší z nich je Chceme Patrika Gluchowského zpět do ČS Má Talent a má již skoro 5 000 fanoušků (stránka existuje již od loňska, kdy byl Patrik rovněž vyřazen ve Velkém třesku).

Pokud jste sledovali předchozí ročníky ČeskoSlovensko má talent, tak jste si určitě všimli, že Velký třesk každoročně zaznamená velkou vlnu negativních reakcí ze stran televizních diváků, a to nejen v Česku ale prakticky všude po celém světě, kde se soutěž Got Talent vysílala. Soutěžících je mnoho, postupových míst je málo, i to je důvod, proč je Velký třesk nazýván Velkým třeskem a proč je atmosféra po těchto dílech vždy trochu zahořklá.

Sponzorované odkazy:

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..