ČeskoSlovensko má talent 2012 – Velký třesk – sledujte právě teď ONLINE!

ceskoslovensko-ma-talent-2012-velky-tresk - 4.11.2012

ČeskoSlovensko má talent 2012 velký třesk
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Právě začíná 3. řada ČeskoSlovensko má talent. Nemáte možnost přístupu k televizi? Nevadí! Sledujte dnešní Velký třesk online na našem webu! Přinášíme vám přehrávač s živným online streamem.

Nechte video načíst. Stream začne běžet ve 20:20. Pro sledování videa přes celou obrazovku, klikněte 2x myší na videopřehrávač.


Nechte video načíst. Stream začne běžet ve 20:20. Pro sledování videa přes celou obrazovku, klikněte 2x myší na videopřehrávač.

[fb-like-button]


5 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – Velký třesk – sledujte právě teď ONLINE!”

  1. Vazne je nutne mit vedle talenu i znalost anglictiny? Proc se alespon nezeptate na jazykovou vybavenost, nez jim neco date? At si porota sama sahne na svedomi.

  2. Pěkný. Poslední místo do semifinále se vybírá mezi bandou trapných vocasů který nic nepředvedli, z Pátroviče kterej sem furt leze respekt mají a pustí ho, jen ať si myslí že ho berou vážně za zpěváka, když spoustu talentů pohřbili. Už zase. Dívám se od prvního dílu ale za Patrika Gluchoswskiho, vlezte mi na hrb. Buď vybíráte talenty nebo děláte show která akorát přitáhne lidi, i za cenu že tam pustíte 60ti letýho Michala Davida. Styďte se. Nějakou tuhle vaši „show“ nechci ani vidět za to jak jste se milá poroto předvedli.

  3. Nechápu tuhle soutěž. Nejtalentovanějšího kluka Patrika Gluchowského nepustíte ale debilního Patroviče nebo Paní s kamínky místo podprsenky, to ano ? Přestávám se koukat protože tohle není možné ! Soutěž neskutečně upadá. Vy víte kam můžete jít

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *