ČeskoSlovensko má talent 2012 – finále – co nás čeká?

československo-ma-talent-2012-scena-finale-2

československo-ma-talent-2012-scena-finale-2
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Finále třetí řady soutěže ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 je tady! Už v neděli večer se na Prima family dozvíte, komu z devíti finalistů vynese jeho talent sto tisíc eur a cestu kolem světa. Začínáme ve 20.15.

Na začátku byly tisíce přihlášených. V neděli večer se vám na televizní obrazovce předvede devět nejlepších! Ušli dlouhou cestu: od castingových kol v Mahenově divadle v Brně přes Velký třesk v Lednici a semifinálové kolo minulý týden, na které se například Patrik Gluchowski musel připravit za pouhých čtyřiadvacet hodin.

V semifinále totiž na poslední chvíli nahradil skupinu The Apples a diváci ho svými hlasy posunuli do finále. Finálová sestava je nabitá výjimečnými umělci! Evropskou premiéru mělo v soutěži kreslení světlem, s nímž výtvarník Alex Dowis dojal několikrát porotu i diváky. Podobně silný emotivní zážitek však přináší i vystoupení stínového divadla Teulis. Který z vizuálních projektů bude pro diváky ve velkém finále zajímavější?

Tradičně velkou konkurencí jsou zpěváci, respektive v tomto případě zpěvák a zpěvačka. Jozefu Pavlusíkovi tleskala v semifinálovém kole vstoje celá bratislavská Incheba, a to pořádně dlouho. Jenže publikum tleskalo taky Kataríně Landlové, kterou Jaro Slávik prohlásil za vítězku už v divadelním kole a posléze znovu minulý týden v semifinále. Navíc je tu přece věštba, podle které vyhraje zpěvačka – blondýnka. Splní se?

Konkurence je obrovská. Patrik Gluchowski sice Velkým třeskem těsně neprošel a do semifinále ho nakonec posunula shoda okolností, od diváků se však dočkal mimořádné podpory. Patrik nejenže skvěle tančí, publikum oslovuje i nápaditými choreografiemi. Jedna taková vás čeká i v neděli. Jeho tanec má být o tom, jak funguje dnešní svět a lidé v něm. Jenže ve finále jsou i další skvělí tanečníci, a navíc jejich choreografie rovněž baví: taneční skupina Credance. No a zapomenout nesmíme ani na malé talenty.

Jumbochicks jsou právem miláčci publika a jedenáctiletý Andrej Kampf nejenže skvěle bubnuje, ale má i velmi emocionální osobní příběh. O malého bubeníka a jeho sestru se stará pouze otec. Matka od nich odešla, o děti se nezajímá, navíc propadla alkoholu. Andrej se netají tím, že jí chce z výhry zaplatit protialkoholní léčbu. A to pořád ještě není všechno. Do finále totiž postoupila i Monika Olšovská a její pes Arsy.

Finálová show je na programu v neděli od 20.15, vrcholný okamžik pak nastane těsně před půlnocí, kdy se dozvíte jméno vítěze. Jako speciální host finálového večera vystoupí slovenský zpěvák Richard Müller a čeká na vás ještě jedno překvapení: všichni finalisté budou postaveni před zcela zásadní a nečekanou volbu. Jak se k ní postaví?

Sledujte v neděli od 20.15 Prima family.


2 komentáře: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – finále – co nás čeká?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *