ČeskoSlovensko má talent 2012 – všechna videa z Velkého finále na jednom místě

alex-dowis-československo-má-talent-2012-finále

alex-dowis-československo-má-talent-2012-finále
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Pokud si přejete sledovat videa všech soutěžících včerejšího velkého finále talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012, přinášíme vám všechna video vystoupení na jednom místě.


Jozef Pavlusík, Monika Olšovská a Arsi, Patrik Gluchowski, Teulis, Andrej Kampf, Alex Dowis, JumboChicks, Katarína Landlová, CreDance


10 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – všechna videa z Velkého finále na jednom místě”

 1. To jak se zachovala včera Lucka je neomluvitelné a jako porotce nemůže jednat jako hysterická dáma, poškodila soutěžícího a dost- Lucko již to přeháníte a ve všem.Pan Slávik,za to u mě stoupl na ceně,tady ukázal jaký vlastně je ,ano měl pravdu a řekl to krásně. Alex ač věděl co ho čeká je člověk s velkým Č a MYSLÍ MOZKEM,NEBOJÍ SE ŘÍCI PRAVDU.Klaním se a vážím si ho,věděl,že pomůže Josífkovi,protože oni byli jasní dva adepti na vítězství. U mě jsou oba vítězové- děkuji Vám chlapci za krásné výkony- přeji mnoho lásky a úspěchů

  • souhlasím s tebou 🙂 přesně jak řekl Slávik, „vítěz může být jen jeden“ a ty novoty co tam najednou chtěli zavést se mi vůbec nelíbili, ale těžko říct, zda bych dokázala odpovědět ne, protože (no jo, opět cituji Slávika) „Češi nemají rádi, když někdo vybočuje z řady“ a potom, co všici odpověděli ano, je těžké říct ne 🙂

 2. Obdivuji Alexe, že dokázal říct ne, Je to prostě chlap a klobouk dolů. Lucie se zachovala v tomto pořadu již podruhé jako telátko, když dala prostor své zlozsti a rychlému úsudku. Velmi Alexe ústně poškodila. Naštěstí ji kluci v porotě asi řekli, co vlastně sovjí prostořekostí způsobila. Lucie, chtělo by to nejen omluvu, ale spíš kompenzaci. Ach jo, příště nelez do poroty, když neumíš nejdřív myslet.

 3. Jsem ráda, že je v porotě někdo, kdo má odvahu, mozek a srdce. Tím samozřejmě myslím paní Lucii Bílou. Paní Lucie, pro mě jste dáma s jedinečnou krásou a temperamentem a člověk s velkým Č a znovu jste dokázala svoje kvality. Děkuji Vám, v této době jste jednou z mých velkých opor. Jste důkazem, že i v prostředí showbyznysu mohou existovat kvalitní lidé, stejně jako třeba p. Karel Wágner, v zahraničí André Rieu a podobně. Znovu a velmi ráda Vám tleskám.

  • Naprosto souhlasím. Většina lidí je „nenažraná“, za vším vidí jenom peníze. Všichni ve finále si zasloužili nějaké ocenění, chtít se rozdělit vyžadovalo charakter (zvláště od favoritů). Vítěz by tímto gestem o vítězství nepřišel, ani o lukrativní smluvu, ani o cestu kolem světa. Alex Dowis postavil peníze nad přátelství, nad solidaritu, nad kolegialitu. To vše obětoval pro „holuba na střeše“ a tím mně velice zklamal.

   • On vás zklamal? Jasně od začátku bylo v pravidlech, že vítěz dostane 100000 euro a cestu kolem světa, a pak se to mělo dělit, a proč? Aby i lidi kteří nemají takový talent jako vítěz dostali peníze. Pokud to paní Bílou tak rozčílilo, proč mezi ně nerozdělila svůj honorář za účinkování v porotě? To by potom byli všichni spokojeni, i Bílá. Ale to by se jí asi nechtělo dělit o svoje peníze. Pro mě je Alex opravdový umělec, a ví o svých kvalitách a nadání a jeho rozhodnutí obdivuju.

    • Naprosto souhlasím,proč L. Bílá se nerozdělí o honoráře???!!!Ona je najednou chytrá,tímto u mne hodně klesla a nemám k tomu slov.Pokud řekne že je tak emotivní,tak tam neměla co hledat.Rozhodně tím výrokem Alexovi nepomohla a omluva na konec?Tak to snad už nemělo cenu.

  • Pani Lucie se zachovala jak klasickej cech-komunista. Kdo vyboci z rady, tak musi byt srazen, pravo na vlastni nazor je upirano.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *