ČeskoSlovensko má talent 2012 – Vyhlašování vítěze – 25.11.2012 – ONLINE

ČeskoSlovensko má talent 2012 logo

ČeskoSlovensko má talent 2012 logo
Zdroj: Prima / Joj
ČeskoSlovensko má talent 2012 začal na televizních obrazovkách 9.9.2012. Za sebou má tato show již dva ročníky. Pokud nemáte možnost sledovat Česko Slovensko má talent v televizi, můžete tento pořad sledovat online na internetu.

Pokud jste nestihli vysílání 13. dílu Česko Slovensko má talent 2012, nevadí. Můžete se na video celého dílu zpětně podívat. ČeskoSlovensko má talent 2012 – 13. díl – Velké fínále – rozhodnutí 25.11.2012.


Vyřazovací část:

Zdroj: TV Prima / JOJ TV

Celé velké fínále ČeskoSlovensko má talent zde: ČeskoSlovensko má talent 2012 – Finále – 26.11.2012 – ONLINE.

[fb-like-button]


5 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – Vyhlašování vítěze – 25.11.2012 – ONLINE”

  1. myslím si že je to spravedlivá a dobrá soutěž a líbí se mi a sem ráda že ji vyhrál pan Jozef Pavlúsik a moc jsem mu fandila

  2. pro zpěváky ,jsou tu jiné soutěže a myslim ,že dost . podivejte se někdy na zahr. pěveckou soutěž a uvidite jak se zpívá , myslim že náš výherce Josef by ve světě neobstál.jeho CD bych si určitě nekoupila , ale na Alexuv program , bych šla hned.finále soutěže byla hnusná fraška, která poškodila Alexe ,Lucka Bílá ukázala , jaká ve skutečnosti je, prvni mu řekne ,že je vůl ,po skončeni hlasováni se mu omluví, je mi ztoho všeho zle.

    • Souhlasím s Ivkou. Někdy se mi Lucka Bílá zdá být falešná a jsem ráda, že jsme to mohli vidět všichni veřejně. Každý z nás nastoupí do soutěže s nějakým cílem a měnit pravidla v průběhu soutěže se nemá, co by k tomu řekli sportovci, kdyby s tím jejich komise přišla s takovým nápadem. Je to smutné… býti v hledišti, tak bych demonstrativně odešla.

  3. Podle mně jak tady řiká ivka pro zpěváky je nějaké superstar nebo nějake jine soutěže pro zpěváky !!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *