ČeskoSlovensko má talent 2012 vyhrál Jozef Pavlusík. GRATULUJEME!

jozef-pavlusik-československo-má-talent-2012-vítěz

jozef-pavlusik-československo-má-talent-2012-vítěz
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Dnešní finálový večer v bratislavské Inchebě zakončil několikaměsíční hledání talentů z Česka a Slovenska. Talentová show ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 našla další novou hvězdu showbyznysu.

Rozhodli o tom televizní diváci prostřednictvím SMS hlasování. Nejvíce hlasů získal a celkovým vítězem třetího ročníku se stal Jozef Pavlusík.

Do soutěže se přihlásilo několik tisíc soutěžících, jen zlomek jich postoupilo do Velkého třesku. Ten prověřil schopnosti všech, kteří postoupili z divadelních kol. Pouze 18 z nich pak postoupilo do semifinálových kol, aby se utkalo o účast ve Velkém finále.

V každém ze dvou semifinálových kol, kde se objevili talentovaní zpěváci a zpěvačky, akrobaté, tanečníci ale i varietní umělci, vybrali diváci čtyři postupující.

Ve velkém finále nakonec televizní diváci rozhodli o tom, že absolutní vítěz 3. série ČeskoSlovensko má talent 2012 se stal operní pěvec Jozef Pavlusík. Na druhém místě skončil umělec Alex Dowis a bronzovou příčku obsadil mladý bubeník Andrej Kampf.
83 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 vyhrál Jozef Pavlusík. GRATULUJEME!”

  • Je mi líto že vyhrál někdo kdo vzbudil emoce příběhem ale ne talentem. Promiňte ale pan Pavlusík neumí zpívat a je opravdu pouze průměrný. Exces paní Bílé nebudu radši ani komentovat. Velkou jedničku a simpatie naopak Alexu Dowisovi. Nenechal se strhnout davem a řekl si svůj názor na udělení ceny. Můj osobní názor je že si to myslela většina soutěžících ale bála se to říci aby si neuškodili. My češi jsme a asi bohužel zůstaneme ovce.

 1. To jsem tu jedinej, kdo si myslí, že to je snad uplacený??? Proboha malba byla stokrát lepší než zpěv. Mslim, že by vítěz měl být ten, kdo postaví chlupy na celém těle po každém vystoupení a to zpěv od Pavlusíka nikdy. Dokonce si myslím, že byly i lepší zpěváci. Zdá se mi to jako pěkně zmanipulovaný. hnus.

 2. …o kolko znižila svojou reakciou Lucie Bíla po názore Alexa Dowisa ohľadom delenie výhry jeho šance, ked vlastne týmto ovplyvnila verejnú mienku pri sms hlasovaní divákov, je to fér….

 3. Omlouvám se ještě k mému názoru na vítěze. Myslím, že Alex ukázal, že je opravdu umělec a je pro mě a naši rodinu jednoznačným vítězem.

  • Naprostý souhlas. vůbec nechápu co se stalo, ale čichám nějakou nečistotu.. Chtěl bych vidět výsledky. Evidentně Alex nepodepsal smlouvu s lanařem Slávikem, tak nevyhrál.

 4. Co jsem prubezne sledoval pomyslne hodnoceni na internetu, tak take neverim v pravdivost hlasovani. Vitez na me pusobil jako sympaticky clovek. Bohuzel jeho zpev mi pripominal pokusy opilcu pri parodii na operu. Clovek co se vyzna ve vazne hudbe musi byt zcela urcite zhnuwen. Scena Lucie Bile byla naprosto neprofesionalni a vazne bych si pral, aby se jiz v dalsich rocnicich neobjevovala, pokud svou hlouposti dokaze zvratit vysledek souteze.

  • Souhlas. Upřímě rádoby fundovaný názor gayporňáka, taky nemám chuť poslouchat a Dejdar je mimo foch, takže je tam píše přicmrndávač. Ale Bílá a Slávik nejsou ta pravá volba. zlatej Ondřej Soukup.

  • To snad ne…pokusy opilcu pri parodii na operu…..On zpíval skvěle a jen operní pěvec to může ohodnotit víc. Ne ty a teď!!!!

   • zpívá dobře, ale podle mě tam byly i větší talenty… na druhou stranu já se taky řídím dost tím,kdo je sympatický…

 5. Alex rozhodně byl super. Moc se mi líbil. Možná to pohnojil, že řekl, že výhra jen pro jednoho, Souhlasila jsem s ním. Alex se nestratí, má rozhodně konexe. Jozef ne. Přejte mu výhru..

  • Ježši tady to neni o soucitu, ale o umu.. Proboha i Teulis byly daleko lepší než Pavlusík. Jestli hlasujete na rozhodnutí příběhu, tak to snad ani nepovídejte. Sama vidíte všeobecný názor při hlasování, jak to je. A pokud se zpětně podíváte, tak když chtěl pavlusík zpívat ve svých písních z operní části do normálního zpěvu, tak tam byl brutálně falešný a ne jednou. Vůbec to nechápu a nemusím být ani zpěvák, abych poznal falešný zpěv..Respektuji vítěze, který si to zaslouží, ale tady se stala někde chyba.

   • Souhlas… Navíc si musí lidi uvědomit, že nejde o to, kdo se ztratí a kdo ne, ale o 100 000 eur a uznání.. Jasně, ze tohleto všechny zviditelnilo, ale ty peníze mely pomoct talentu po pravu a ne po soucitu.. Vítězi gratuluji, chce to kus odvahy a plno dalších věcï, ale Alex ve mě zanechal mnohem mnohem větší dojem i svým projevem. A i z médií byli lidi více pro Alexe.. Takže někde chyba asi bude..

  • Souhlasím, Alex byl výborný, ale strašný suverén.Pro něho nějaké drobné nemají cenu /jak řekl/. On jak je vidět žije v jiné životní úrovni. Ale pro ty druhé to možná mělo velkou cenu. A Jozefa neodsuzujte,ten za nic nemůže ! Jenom mi vadí proč se měnila pravidla a tím to po,,,,,,,,,

 6. Myslím, že žádný z účinkujících si nezaslouží urážky, typu opilce. Protože tady jsou jiní lidé hodni odsouzení ze blbost. Takhle zmanipulovat vysledky a tím nemyslím jen výroky Lucie Bílé, ale i celou produkci.. Ve finále dávat možnost změny výhry??? Co to je? A i kdyby to Alexovo NE ovlivnilo hlasování..tak sakra lidi, jak můžete odsuzovat člověka za to, ze chce tvrdě vymakané peníze jen pro sebe??

  • Pokud mluvíte ve smyslu těžce vymakané prachy u Pavlusíka, tak mi prosím řekněte jak tvrdě museli makat ostatní. Např. Teulis nebo Alex??? Myslím, že ti co se týče invetované energie dali daleko více.

   • Myslela jsem rozhodnutí Alexe. Lidé pískali a Bílá kritizovala to rozhodnutí.. Narovinu, proč by se dělil, když na sobě tvrdě makal a i Teulis a možná i ostatní – ale ti bohužel neumeli říct NE. Jozefovo makani vypadalo v minulosti tak, že se vykašlal na školu a to teď se vší úctou.. nechci soudit, jen si myslím, že říct NE je dobře.. Nechtěla jsem řešit konkrétně někoho, ale ten princip. Za který Alex zklidil neadekvátní kritiku a možná i ze strany národa..

 7. Ja mam Lucku Bilou rad, ale tohle se ji fakt nepovedlo. Ona se bude muset poprat s pocitem, ze svoji jednou hlaskou nekoho mozna pripravila o 2,5 milionu! Alex je vitez!

  • Vítěz je ten, koho si diváci vybrali, takže nevím, co se tady mnozí rozčilují. Je pravda, že jsou ještě další soutěže zpěváků, takže by měli zpívající šanci tam. Ale v pravidlech není nic o tom, že by měli být zpěváci vyřazeni, tak je to prostě tak. Už se tu objevují nějaké teorie, že Jaro Slávikovi se nehodil někdo, protože s ním nemíní spolupracovat. Asi vám uniklo, že Jaro reagoval na Lucčina slova, že je to soutěž, tudíž že ze strany Alexe je to v pořádku.
   A kritizovat, že jsme pořád ovce, no nezlobte se…Schvalujete, že se Alex rozhodl, tak jak chtěl, no a druzí se rozhodli, jak chtěli oni. Co je k tomu vedlo, je jejich věc.
   Jozef je navzdory těm řečem tady – ZPĚVÁK a výhru si zasloužil.

   • je mi líto, nezasloužil. Ve finále byli daleko lepší než on Alex, Taulis, bubeník a Ktarína. Sorry, tenhle chudák je úplně mimo a vsadím se, že o něm už nikdy neuslyšíte.

   • souhlasím a řejme všem mnoho úspěchů a nebuďme zlí a neurážejme se a přejme Jozífkovi to štěstí co ho potkalo…

  • Souhlasím, nevěřila jsem vlastním uším! Tohle Lucka přehnala, navíc podle mě falešná reakce. Upřímnost se v naší zemi s naší mentalitou neodpouští.

 8. Hele tak s tema opilcema jsem se nechal unest. Trochu emoce. Vitezovi to preju, pusobi jako dobrej clovek, ale ze se mi vysledek nezda spravedlivej za tim stojim.

 9. Jana napísala ste to krásne. Mne sa Alex veľmi páčil tipovala som ho na viťaza. A dovolím si povedať, že nepohnojil nič tým , že si povedal svoj názor , ktorý bol absolutne na mieste na koniec mu to potvrdil aj Slávik je to suťaž a pravidlá sú nekompromisné. Nechápem prečo by sa mali deliť a zaujímalo by ma kto takýto nezmysel vymyslel a hlavne na úplnom konci súťaže ?Som presvedčená aj o tom, že Bilá ovplyvnila verejnú mienku pri sms hlasovaní divákov, bolo tam dosť časového priestoru , a napriek tomu , že Alex je umelec a nestratí sa , tiež by sa mu peniaze zišli , takže sa môže váženej hysterickej umelkyni poďakovať

 10. Je to smutné, že to dopadlo tak ako to dopadlo. Alex si to skutočne zaslúžil. To, že menili pravidla na konci súťaže je minimálne podivné. Podiel Lucie Bílé na výsledku je jednoznačný. Bola to hlúposť takto komentovať Alexovo rozhodnutie.

 11. samozrejme , to že sa mu neskôr ospravedlinila bolo už nepodstatné. Ale Alexova reč na konci bola krásna a hlavne vše vysvetlujúca.

 12. Vyzerá to tak, že ten koniec bol zmanipulovaný. Manažment zmenil pravidlá, Alex im to prekazil, tak mu to proste nedali. Už túto vy.. banú súťaž pozerať nebudem.

 13. Vím,že si to ten Pepa zaslouží a upřímně mu to přeji a gratuluji,ale nechápu proč zas musel vyhrát ,zpěváček‘,když je to soutěž ve které jde o TALENT,něco neobvyklého a originálního!!Řvacích soutěží je víc než přehnaně takže mě to napěnilo tak,že jsem si tento komentář nemohla odpustit a už vůbec nechat bublat krví!Můj závěr je: na další ročníky se už dívat nebudu! z výše uvedeného důvodů a taky poslala jsem 2 hlasy,ani jeden nebyl doručený!,buď to bylo celý opančovaný jako NÁŠ Tuzemák a Vodka,bo jsme národ usedlích páprdů,kteří neumí ocenit originalitu,pokoru,vděk a něco tak úžasnýho jako předvedl ALEX!U jeho vystoupení jsem měla husinu,tekly mi slzy a zároveň mě hřálo u srdce,bylo to originální,neuvěřitelný a nebylo to jen o něm,ale i o lidech,kteří tu už BOHUŽEL s námi nejsou ale stále znamenají strašně moc pro něj i pro NÁS všechny a zanechaly nám všem velký KUS něčeho,co nikdo jiný už nedá!Proto je a bude pro mě vítěz právě ALEX!Gratuluji ti a hlavně děkuji,že jsi něco tak skvělýho dokázal a já to mohla vidět!Hodně štěstí a vím,že ti vyjde všechno co si přeješ a o co usiluješ,protože k tomu ty Eura nepotřebuješ!!Peace

  • Nechci být hnuný, ale jako bych to hodnocení slyšel z úst lucky bílé. Tak trochu jako by se snažila si napravit svědomí. Ale máte pravdu zasloužil si to a věřte, že by se mu ty eura hodily.

 14. Ještě bych zmíňil označení ,,psího“ vystoupení za patos se dá akceptovat, ale o co menší patos bylo vystoupení Dowise (pro mne také vítěz), nebo malého bubeníka? Proč tohle porotci nezmíní? Celá tahle soutěž je jeden velký patos, takže zrovna u prvně zmiňovaného čísla mne to tohle označení dost nasralo!!! Všem měřit stejným metrem.

  • Tak nevim muj nazor je muj nazor a nikdo by mi do nej nemel kecat.. Pokud si ho chces precist jednou tak si precti, ale vickrat nemusis.. Tykani jsem ti nenabidl, tak zklapni. Jestlize neumis nic jinyho nez urazet, tak vypada, ze nekolikaprocentni jsi ty a s malym takem. Evidentne ti chybi sebevedomi tu chudacku uboha. Jsi k smichu. Jdi si nekam vylejt hlavu nebo protahnout rouru at se uklidnis….. Jak se ti libi, kdyz ti to takhle vracim?? Je to na urovni geniu co?? A uprime ja nemusim nikomu nic zavidet. Mam se spokojene a nepatrim do sorty lidi co zavidi to nemam zapotrebi. Jen me stve, ze to neni fer. A pokud jsi si dobre vsiml, tak zde je to o diskuzy ne o nazorech. Prosimte nejdriv premyslej nez budes neco psat. Teda pokud znas rozdil mezi diskuzy a nazorem. Nebo to mam vysvetlit??

  • A kdo dal právo vám tady urážet lidi? Vy si tu taky píšete svý nesmyslný názory. Spíše jste vy několikaprocentní. Ani se neumíte vyjádřit k tématu a jen urážíte. JAK SI TO VŮBEC MŮŽETE DOVOLIT!!!!!!!!!

 15. Alex je normální kok*t. Takhle si nechat vyfouknou 1. místo. Uznávám, že se zachoval jako frajer, ovšem za jakou cenu?

 16. pry bylo predem dany kdo bude ve finale. treba nekdo kdo ma smlouvu se Slavikem ze. ale tohle me nastvalo. jak mohl vyhrat on?

 17. Je to podfuck!Absolutně nesmysl že i bubeníček byl třetí,takhle soutěž není o talentu,ale o emocích,podívejte se co tam vyvádí Bílá.Furt ty její to je roztomilý atd.Porota je absolutně zcestná.Pornoherec,Labilka,Klaun.To je zas rivalita aby to vyhrál slovák.I Katarína Landlová umí zpívat líp než vítěz.On zvládne max operu.A lidi tomu ani nerozuměj.Absolutně nemá smysl na to příště koukat(já rozhodně nebudu)nesmysl i že Pan Patrovič vůbec postoupil.Čekal jsem že od The Apples co se nenechali zmanipulovat že už to bude jen podfuck.Paní Bílá vy tu ostudu nevymažete,už jen tima báchorkama předtím že jste nechtěla slavíka:-))zaměřte se hlavně na syna na slavíkovy vypadal jak exot:-)

 18. Ještě musím napsat že podmínky které šli na světlo o The Apples rozhodli taky soutěž.Kdo bude posílat smsky za 10kč.Vítěz že má vystupovat na JOJce a platit případně pokutu Slávikovi?V žádně jiné reality show takové podmínky nejsou!!!Pan Slávik už tak si vydělá jen z toho pořadu a ještě se chce přiživovat na ostatních.Příští rok neste název Československo má emoce(jeden velký nesmysl).

 19. nevím proč se zpěváci serou do talentových soutěží!!!!! at si jdou do pěvecký a tohle přenechají jiným…

 20. Proč?Proč jen jste nechaly v přímem přenosu a ještě v době hlasování, soutěžící nechat VEŘEJNĚ říct, jestli souhlasí s rozdělením výhry?! Obrovské zklamání! Vůbec se to nezvládlo a hrozná ostuda! Tím to podle mě, ale i podle většiny lidí ovlivnilo hlasování (k tomu dopomohla i paní Bílá).Bohužel každej si hned neuvědomí, že to co Alex Dowis dělá, že to stojí víc peněz než cokoliv, co tam bylo (myslím příklad byl v paní Bílé, ale chybama se člověk učí). Opravdu obrovské selhání! Všude na internetovích hlasování vyhravá A. Dowis a myslím, že nebýt toho co produkce atd. nezvládla by byl vítězem on!

 21. Kdyby měl 20% hlasů, což je celkem dost možné, tak by měl 500 000 kč.. Jestli jsou něho tohle drobné, budiž no… Hodí se zde přísloví – kdo chce mít moc… No počkáme si až světlem bude malovat každý sprajer, který na to bude mít prostředky.. Malba v písku byla taky fajn technika která vyhrála Ukrajinský talen.. V TV ji vídám jen v reklamě na mouku…

  • Právě tu reklamu na mouku dělal Alex. A do několika různých zemí.
   K soutěži, lidé se samozřejmě nechají snadno ovlivnit a „emoce“ paní Bílé mínění lidí řádně dopomohlo. Bohužel Alex na to doplatil. Nedivil bych se, kdyby paní Bílá jako veliký srdcař nabídla Alexovi nějakou sponzorskou kompenzaci.
   Mírnil bych se ale s veškerým urážením kohokoliv, kdo se dostal do finále. Míním , že nikdo z těch, kdo tady uřážejí učinkující nebo porotu to svým talentem nedotáhli ani do castingu.
   Aktivně se v hudbě pohybuji již několik desetiletí a říkám, že Josef JE DOBRÝ ZPĚVÁK- ne nejlepší, ale urážky si nezaslouží.
   V této soutěži ho minimálně ve finále zastínila Katarína, ale talent mají oba. Ano, i zpěvák může mít TALENT!!!
   Alex byl celkově nejlepší.

 22. A já chci vědět výsledky před tím hloupým nápadem o rozdělení a nevhodným slovním útokem Lucky…….to mě opravdu zajímá

 23. Já gratuluji všem co se dostali do finále,každý z nich byl něčím vyjímečný.A to jak to dopadlo,s tím už nic neuděláme.

 24. Lucie měla pravdu vítězů mohlo být více, jen se podívejte na mladého bubeníka nemá to v životě jednoduché a mohl mít aspoň o trochu lepší život. Nesnáším sobce, takže jsem ráda, že Alex to nevyhrál a podle toho se zachovali všichni hlasující.

  • upřimě bych to udělala stejně jako Dowis, to aby dělal svou práci stojí větší peníze než nějakýho zpěvaka atd. Já bych tam šla taky kvuly Celé vyhře a ne jenom čtvrtce.Každy ma problémy a potřebuje na něco peníze jen se třeba o tom veřejně nebaví jako Andrej (což ale nemyslím zle). Chvilku bych si to promyslela co bych dělala j na jejich místě. Je jasný že v přímím přenosu se nikomu nechtělo říct ne…

   • Já jsem teda tu nabídku vůbec nepochopila. Čistě teoreticky, kdyby dopředu vyhlásili že KAŽDÝ finalista dostane kus výhry, proč by kdo utrácel kredit za SMSky? To přece úplně popírá logiku akce (vydělat na SMS a reklamě)…Rozuměla bych ještě jakž takž nabídce dělení výhry mezi první tři (nebo příslib nějaké produkční podpory prvních třech nejúspěšnějších, zkrátka určitá „tolerance“ k tomu jak který člověk v ten konkrétní den zaujme, nebo jak atraktivní má zrovna obor), ale kdyby všichni šli do finále s tím že mají cca 10% výhry v kapse, o co by se měli snažit (pak by se jich rovnou mohli ptát, jestli chtějí bojovat o například 20 či 30%, nebo se spokojí s 10% pro všechny a není nutné už makat 🙂
    Ale jinak si nejsem úplně jistá jestli to náhodou Alexovi nepomohlo – ne jako v tom konkrétním hlasování, to asi ne, ale obecně pro jeho budoucí kariéru….Do chvíle než šel proti názoru jsem si ho sotva všimla (viděla jsem jeho vystoupení, samozřejmě, ale prostě jsem nezaregistrovala jeho jméno), až když trochu rozvířil bahno tak se mi vryl opravdu do paměti….

 25. Lenka:Měla bys ses probrat.kdo tam šel tak za vítězstvím,každej z nás by se nechtěl dělit ale vyhrát.Příležitost je jen jedna.No kdybych se měl rozhodovat já tak řeknu že jsem ochoten max se rozdělit z druhým místem a dal bych mu 20%víc ne!Je mi líto teulis i.určitě mohli bejt třeba třetí,ale bylo předem jasné že cizina to vyhrát nemůže,po Ataiovy by to byl už totál humbuk!Skončil jsem.

 26. Proc reagujes na neco co se te netyka? Nebo sis zmenil nick z Mirda na Misha? No vyhral kdo vyhral.talent meli vsichni. . . a neposilej mi emaili. Nejsem na ne zvedava.dik napsal:

 27. Prober se ty Bigg Boss lidi mají rádi skromné lidi a né nenažrané o tom svědčí i včerejší vítězství i Jozef si moh být jistý svým vítězstvím a přece se chtěl rozdělit. Jen jeden z nich, který se tím dokonce živil měl málo a proto tak dopad.

  • sorry, to není nic o nažranosti ale o tom, dodržet sjednaná pravidla. A to bohužel zřejmě nechápete. Charitativní akce je jiný level….

  • Souhlasím. Bohužel , lidé jsou na tuto moderní „tvrdost“alergičtí. V nejmenované soutěži kuchaříků amatérů se jeden z Práglu rozplýval na kolegyni – úžasný , fantastický , nic lepšího jsem nejed,při hodnocení pak pravil …“ protože chci vyhrát , dávám 6 bodů…“To je to , o čem mluvím. V praxi pak otisk -. mladý , ambiciozní manažer MBA , nadpřirozené schopnosti bez empatie a lidské vyzrálosti. Bohužel , skromnost je dneska nežádoucí a pohrdaný artikl, k smíchu „správnejm hráčům“ P.S.: …a lidi maj příběh rádi,až si tohle nechaj vzít , jó , bude fest zataženo.Ales byl skvělej, leč…

  • Josef se nechtěl rozdělit, tušil, že vyhraje, ale byl připo…ný říct to naplno a tak šel s davem. Respekt k Alexovi, podle mě tušil dopředu, že nemá šanci vyhrát (a i kdyby netušil je mi to jedno) – chtěl, aby byla dodržena předem daná pravidla – to že je produkce chtěla změnit je pohrdáním soutěžícími a manipulováním je do něčeho co pro ně nemusí být zrovna příjemné, ale především je to pohrdání vámi diváky – vašimi pár korunami za sms – celé hlasování by se tím změnilo v nesmyslnou frašku. Respekt k panu Slávikovi. A maximální pohrdání pí Bílou a produkcí vůbec. Mimochodem krásně čitelný byl i vztek na tváři jednoho z moderátorů (Pico to nebyl) – potom co si Alex řekl svoje – to je krása dát někomu na vybranou a pak ho za jeho svobodnou volbu veřejně zpranýřovat. NÁDHERA NOVA NA PRIMĚ

 28. Možná že vítěz umí zpívat, ale není to dost velký talent na to, aby vyhrál tuto show, kde byla nezvykle velká konkurence. Alex Dowis byl jeden z nejsympatičtějších lidí, kteří se v soutěži oblíbili již od začátku soutěže. Přinesl něco nového, něco, co bude dělat celý život a něco, v čem vyniká. Proto tedy nechápu, proč nevyhrál. Byl to jedinečný člověk, který vzbouzel emoce v celém národě a jehož talent je přímo obrovský. Podle reakcí mnoha lidí je téměř jasné, že vítěz nemohl dostat více sms hlasů než Alex, protože většina s jeho výhrou nesouhlasí. Už jednou dokázal, že se vykašlal na školu. Kde tedy máte jistotu, že se na zpěv nevykašle znova? Jinak přeji Alexovi do života jen to nejlepší a spoustu úspěchů. PRO MĚ JSI VÍTĚZEM.

 29. Myslím si, že talent měli všichni finalisté, ale přesto byl nejlepší Alex, a taky Katarína a Teulis. Všechna tato vystoupení byla vynikající.
  Výhru jsem přála Alexovi, nikdo mě tak nedostal, jako on, opravdu před ním smekám a nedivím se, že se nechtěl dělit o výhru, je to, sakra, soutěž, kde vítěz bere vše,né? To byla přece jejich největší motivace, tak proč se dělit.
  Nejlepší měl vyhrát, a to se bohužel nestalo.:-(

 30. Proc reagujes na neco co se te netyka? Nebo sis zmenil nick z Mirda na Misha? No vyhral kdo vyhral.talent meli vsichni. . . a neposilej mi emaili. Nejsem na ne zvedava.dik napsal:

  .

 31. Ano, urcite je to „zmanipulovane“………len neviete prekusnut, ze sutaz vyhral slovak. Alex bol dobry ale myslim, ze chamtivostou sa pripravil o vyhru sam. Vyroky lucie podla mna ludi neovplyvnili.

  • Fakt je ten, že u takovýchto soutěží je zhruba 70% šance že hlasování je zmanipulované. Bohužel

 32. Myslim, ze byli vsichni dobri a prvni mel byt Alex, ale rozhodli divaci.Jenom nevim proc tam byla ta strypterka, coz neni zadne umeni, rada se predvadi a to neni talent, ale vi jak na chlapy, to je ubohe. Taky nevim, proc to komentuje mlady Prachar ma blbe kecy a taky se rad predvadi. Takovy Marek Eben, nebo i Leos Mares jsou na urovni, prachar v zakulisi porad keca blbosti, kolikrat nebylo rozumet co se delo na jevisti. Uz by mel vypadnout, je trapny, nebo
  zmenit svoje vystupovani Eva

 33. Do nějakých debat na internetu jsem se nikdy nezapojila, ale tady musím reagovat. Jsem solidární člověk, odměnila bych vždy trochu všechny, každý se snažil. Ale když už jsou jednou daná určitá pravidla nějaké soutěže a z reakcí se dá již usoudit, kdo vyhraje, pak opravdu nechápu, jak si vůbec může někdo dovolit, dát soutěžícím tuhle hloupou otázku a ještě s tím, že se může svobodně rozhodnout. Soutěžící je nabuzený, není při smyslech, uklidněný svobodnou volbou a vůbec si neuvědomí následky jednoho pro něj oprávněného slůvka. Je úplně jasné, co se stane tomu, kdo chce vše. Lidé se v momentě otočí o 180 stupňů. Názorný příklad předvedla i Lucie Bílá. Její rychlé odsouzení člověka, který ji uměl vždy rozplakat. Mrazivý, zlý komentář dokončil dílo zkázy.
  Takhle reagovalo hodně lidí, kdyby ale byli na místě favorita soutěže, řekli by bez rozmyslu to stejné, co on, dožadovali by dodržení vyhlášených pravidel soutěže. Hlasování tak dopadlo, jak dopadlo. Nejlepší nevyhrál, což se spravedlností nemá vůbec nic společného.
  A producenti, nebojte se, příště už nikdy žádný soutěžící nebude chtít všechno, každý se velmi rád rozdělí. Pravidla si tak můžete měnit v přímém přenosu tak, jak chcete. Soutěžící věnují s cela jistě celou výhru i na charitu, určitě nebudou riskovat, že se znemožní před celým národem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *