ČeskoSlovensko má talent 2015: 3.díl odhalil možnou vítězku celé show

ČeskoSlovensko má talent 2015 3-dil online

ČeskoSlovensko má talent 2015 3-dil online Před pár okamžiky skončil v pořadí 3.díl nového pátého ročníku talentové show ČeskoSlovensko má talent 2015, ve kterém jsme mohli sledovat postup další sedmičky postupujících. Tato sedmička se přidala k postupujícím soutěžícím z prvního a druhého dílu ČS Má Talent 2015.

V tomto 3.díle jsme mohli sledovat hned na úvod ženu se jménem Růženka, která předvedla velmi povedený vtipný a kvalitní tanec na tyči. Dalším velmi povedeným vystoupením bylo oční malování, které předvedl muž z Argentiny, který doslova maloval očima. Lucie Bílá se musela dokonce na celé vystoupení podívat z blízka.

Adrenalin v podobě očního malování odlehčil mladý klučina Kryštůfek, který převedl svůj zpěv a inteligentní humor.

Předposlední velmi zajímavé vystoupení bylo šesti mladých gymnastů, kteří dávají přednost před posezením v hospodách a barech cvičení.

Hřeb večera patřil ale fenomenální kostelové zpěvačce Janě Šifrové, která nebrala show příliš vážně. Dle její slov jsou důležitější věci v životě. Její uvolněnost zajistila dokonalý pěvecký přednes, po kterém porotce Jakub Prachař stiskl zlatý bzučák, díky čemuž se Jana Šifrová katapultovala automaticky do velkého finále, které bude vysíláno živě na konci listopadu.

Pokud vás zajímají všechny vystoupení, a chcete se podívat na všechna videa z tohoto 3.dílu ČeskoSlovensko má talent 2015, přejděte do článku zde.

Pokud hledáte 3.díl ČeskoSlovensko má talent 2015 online na webu, můžete si celý díl pustit zde.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *