ČeskoSlovensko má talent 2015 – Kdo vyhrál? Vítěz je znám (finále 21.11.2015)

ceskoslovensko-ma-talent-2015-kdo-vyhral-vitez-finale-21-11-2015

ceskoslovensko-ma-talent-2015-kdo-vyhral-vitez-finale-21-11-2015 A je konec! Známe vítěze letošního ročníku ČeskoSlovensko má talent 2015. Kdo vyhrál?

Celkově jsme mohli sledovat dnes večer deset finálových výkonů, ze kterých si televizní diváci vybrali toho, komu nejvíce fandili a darovali mu tak výhru. SMS hlasování trvalo po celou dobu přímého přenosu.

Pokud vás zajímá, kdo vyhrál, můžete si výsledky přečíst zde. Ve článku můžete i hlasovat o tom, zda jste s vítězem ČS Má talent 2015 spokojeni či nikoliv.

Zajímavostí je, že ještě nám ani neskončilo finále, a už byl vypsaný casting na ČeskoSlovensko má talent 2016, televize JOJ jej umístila na své webové stránky s titulkem: ,,Přihlaš se na casting“.

A je konec. Talentová show ČeskoSlovensko má talent definitivně skončila. Jak se vám celý ročník líbil? Byla to velmi silná sezóna, co říkáte? Nutno říci, že nejspíš jeden z nejsilnějších ročníků, a to hlavně proto, jelikož nás čekala dva roky pauza, která tak ještě nevyhledané talenty z obou zemí seskupila do letošního pátého česko slovenského ročníku.

Nezbývá než vám poděkovat za přízeň a budeme se opět těšit zase za rok!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *