ČeskoSlovensko má talent 2015 se vrací po dvou letech na Primu a JOJ

ČeskoSlovensko má talent 2015 prima tv joj

ČeskoSlovensko má talent 2015

ČeskoSlovensko má talent 2015 prima tv joj
Foto: TV Prima, TV JOJ
Skvělá zpráva dorazila před pár dny přímo od televize Prima. Nový ročník populární talentové soutěže ČeskoSlovensko má talent 2015 se vrací po více jak dvou a půl letech na české televizní obrazovky. Nutno říci, že celý tento průběh natáčení a podávání informací o pátém ročníku této talentové soutěže byl trochu zvláštní. Pojďme si připomenout, jak vše probíhalo, a co nás letos v páté sérii této nejlepší talentové show na světě čeká.

Byl rok 2014 a televize JOJ potvrdila, že chce natáčet další, v pořadí již pátý ročník Česko Slovensko má talent. Castingy se vypsaly, ale natáčení ne nekonalo. Show se posunula následně až do dalšího roku, tedy do roku 2015, ale s jedním rozdílem – televize Prima odmítla pátý ročník vysílat, a nechala tak televizi JOJ „utáhnout“ celý ročník samotnou. Hlavním důvodem, proč Prima nechtěla jít znovu do ČS Má talent 2015 byl ten, že show si nevedla v České republice příliš dobře, co se týče sledovanosti. Ačkoliv na Slovensku bořila show rekordy, v Česku se toto nedělo. TV Prima tak vydala jasné stanovisko: ,,Pátý ročník už pouze na Slovensku,“.

Česko Slovensko má taletn 2015 prima-tv-jojAčkoliv TV Prima pomohla televizi JOJ s castingy (dávala na ně reklamu a uspořádala je v českých městech), dále se již neangažovala. TV JOJ měla tak volné ruce v přípravě celé show – najala si novou dvojici ryze slovenských moderátorů – komiky Marcela a Juniora a přidala do poroty i novou slovenskou herečku – Dianu Mórovou. To vše proto, aby vyhověla více slovenskému televiznímu divákovi. Porota ČeskoSlovensko má talent 2015 je tedy jasná – Lucie Bílá, Diana Mórová, Jaro Slávik a nově i Jakub Prachař, který získal pozici porotce poté, co nabídku moderovat letošní pátý ročník odmítl jeho bývalý parťák Martin „Pyco“ Rausch.

Česko Slovensko má talent se tedy natáčelo pouze na Slovensku za režie televize JOJ. Co se ale stalo, následně čekal jen málokterý televizní divák – televize Prima jen čtyři týdny před odvysíláním ČeskoSlovensko má talent 2015 změnila své doteď definitivní stanovisko a oznámila, že pátý ročník bude přeci jenom vysílat také. Stalo se tak ve čtvrtek, tedy před třemi dny.

Je tedy potvrzeno, že Česko Slovensko má talent 2015 bude jak na televizi JOJ, tak také na televizi Prima. Už je určený i konkrétní den, kdy bude tato talentová reality show nasazena, a to během sobotních večerů. Televize Prima zveřejnila sice den vysílání, ale datum startu zatím ne. Jisté je jen to, že show bude zahájena na televizních obrazovkách někdy v září, odhaduje se tak první půlka září.

ČS Má Talent bude nepřímo konkurovat hudební reality show Česko Slovenská SuperStar 2015 a StarDance 2015. Zatímco SuperStar poběží v neděli a Talentu se tak vyhne, Stardance poběží v sobotu, je tady tedy velké riziko, že nastoupí právě proti páté sérii Talentu (Stardance je v České republice zatím nejúspěšnější reality show v historii, na svém kontě má již šest sérií a každou z nich sleduje kolem 1,7 miliónů diváků).

To je tedy celý průběh současné páté série. Zbývá cca měsíc a show bude tady. Těšíte se? Pokud hledáte další novinky a aktuality z pátého ročníků, rádi vás chceme pozvat na facebook k této páté sérii.

 

 

Foto: TV Prima


Jeden komentář: “ČeskoSlovensko má talent 2015 se vrací po dvou letech na Primu a JOJ”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *