ČeskoSlovensko má talent 2015 – ve 4.díle zazářil tanečník Michal Kruž (12.9.2015)

ceskoslovensko-ma-talent-2015-michal-kruz-video

ceskoslovensko-ma-talent-2015-michal-kruz-video
Foto: TV Prima, TV JOJ
4.díl talentové show ČeskoSlovensko má talent 2015 přinesl opět zajímavá vysotupení. Největší ohlas sklidil v první půlce dílu Filip Jankovič, který tancoval na podpatcích. Dále si pochvalu zasloužila i zpěvačka Wendy, která se dostala z velmi traumatického dětství. Závěr dílu patřil už tanenčíkovi Michalovi Kružovi, který získal standing ovation a je horkým favoritem na to, stát se finalistou letošního Česko Slovensko má talent 2015.

Dnešní 4.díl ČS Má Talent 2015 s datem 12.9.2015 byl prvním dílem, který se vysílal v sobotu večer na stanici TV JOJ a TV Prima, předtím se vždy vysílalo střídavě. Dnes se obě stanice poprvé se svým vysíláním sladily. Uvidíme, jak se to podepíše na sledovanosti.

Pokud si chcete pustit tento 4.díl ČS Má Talent 2015 online na webu, můžete tak učinit v archívu zde.
Pokud hledáte přehled všech sedmi dnešních postupujících, všechny najdete zde.


Jeden komentář: “ČeskoSlovensko má talent 2015 – ve 4.díle zazářil tanečník Michal Kruž (12.9.2015)”

  1. Dobrý večer.
    Normálně se na tenhle druh zábavy nedívám, ale dnes jsem učinil vyjímku, protože mněla vystupovat moje vnučka. Bohužel jsme se s mojí ženou nedočkali i když v upoutávkách to bylo a jí bylo řečeno, že dnes se to bude vysílat. Nevím jaký to máte systém, ale když v pořadu Ćesko Slovensko má talent vystupují účinkující z Ruska, Śpanělska a Polska nelze se divit. Bohužel TV Prima dává přednost reklamně a solidnost ji nezajímá. Potom se nelze divit že natáčí takové nesmysly jako Přístav a Vinaři.
    Milan Jindřišek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *