ČeskoSlovensko má talent – Mr.Toons okopíroval vystoupení ze zahraničí (VIDEO)

Česko Slovensko má talent 2012

Česko Slovensko má talent 2012
Zdroj: YouTube.com
Podle ohlasů na internetu patřilo vystoupení soutěžícího Mr. Toons k těm nejoblíbenějším výkonům 2. dílu ČeskoSlovensko má talent 3. To ovšem čeští a slovenští televizní diváci ještě netušili, že číslo je okopírované ze zahraničí. Video zde:[fb-like-button]


11 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent – Mr.Toons okopíroval vystoupení ze zahraničí (VIDEO)”

 1. Vystoupení okopírované není. Jen nápad a to je rozdíl, Mr.Toons předvedl své vlastní vystoupení, za které postoupil.

  • Okopirovane to je…. nejtezsi je nalezt napad, cim zaujmout porotu….on ten napad nevymyslel, jen ho obslehnul.

   Pokud clovek vymysli neco noveho, tak klobouk dolu….ten kdo si neco najde ne youtube a jenom do zkopci pro me neni talent…tohle by dokazal kazdy.

   • Takže tím pádem skoro každý, co je v ČSMT tak vystoupení okopíroval, někdo kdo přijde a hází míčem na koš, oni to taky nevymysleli, takže to okopírovali, přijde nějaký tanečník co vám tam zatancuje, ten to taky nevymyslel, takže to okopíroval. Takhle to můžete říct o každém, ale záleží na tom, jaký má talent na to, provést to vystoupení, vůbec nejde o to, jestli to okopíroval nebo ne. Porotcům se to vystoupení v ČR líbilo, v Británii se jim to nelíbilo, něco na tom bude.

    • Zpěv není ale nápad! Tohle je konkrétní vystoupení, které má konkrétní podobu a bylo okopírované. Pokud by si zpěvačka vzala stejné oblečení a dělala by stejné pohyby a měla stejné rekvizity, tak už by ji hned všichni taky označovali za kopírku.

   • Aha, takze kdyz tam prijde nekdo a zazpiva neci a ne svoji pisnicku, tak je to vlastne taky kopirovani 🙂 Protoze nevymyslel si nic svyho a nema talent 🙂 I kdyby ji zazpival lip, nez original, tak je to koprovani… 🙂 Tenhle nas ceskej frajer je taky lepsi nez den blboun cervenej… A taky to vubec nemusi bejt z jeho hlavy…

 2. A kdyz kouzelnici delaj stejny kouzla jako jiny kouzelnici, tak je to taky kopirovani?Kdyz nejaky frajeri skacou na trampoline a hazej micema do kosu,tak sou jediny na svete,kdo tohle delaj? A jeste ke vsemu debilni slovinci???Nevim o tom,ze by to bylo: „svet ma talent“ a jestli maj frajeri cesky nebo slovEnsky obcanky,tak budiz…Nahodou tenhle frajer mel to vystoupeni mnohem promakanejsi a lepsi.A mnohem libovejsi muziku a celkove to bylo fakt vtipny,narozdil od toh cervenyho tajtrdlika z Britanie!

 3. Nechapu, jak muze nekdo neco takovyho napsat na oficialni stranku souteze. Jedinej okopirovanej prvek je jedna vystrcena noha a skakani, ktery Mr Toons predvedl lepsi.

  Je to, jako kdybyste napsali, ze třeba mažoretky okopirovaly vystopeni jinych. Měli totiz hulky a točili s nima dokola.

 4. Sleduju talenty jak v Anglii, tak v Austálii, s klidem můžu říct že tady těch tzv. “ okopírovaných“ je vic neže dost.. občas kapka originality by neškodila.. 😉
  ale nic proti Toonsovi, i tak to bylo dobré 🙂
  btw: nevíte někdo ten song ? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *