ChiChi Tornádo se chce vzdát postupu ve prospěch Franty

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent Opravdu velkou vlnu negativních reakcí sklidil včerejší speciální díl talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent s názvem Velký třesk. Diváci na internetu si nejvíce stěžují na absenci některých talentů, které viděli v předtočených castingových dílech. Vůbec největší negativní ohlas zaznamenal nepostup Františka Šimčíka do semifinálových kol.

František Šimčík z dětského domova tancoval v pořadu Česko Slovensko Má Talent sestavu Michaela Jacksona. Na sociální síti Facebook vzniklo během dne několik fanouškovských skupin, které žádají televizi Primu a Joj, aby vrátily Františka zpět.

Nepostup Františka do semifinálových kol se ovšem nedotklo pouze diváků, ale i samotných soutěžících. ChiChi Tornádo, který včera ve Velkém třesku postoupil, projevil velkou lítost nad mladým jedenáctiletým talentem a dokonce zvažuje odstup ze soutěže ku prospěchu Františka.

,,Přátelé a zlatíčka moji, moc děkuji za vaše přání…..moc si vás vážím a jsem za vás moc rád. Já jsem to dneska obrečel, protože kdo to nezažil nepochopí. Omlouvám se, že jsem tam vypadal jak ubrečená Lída, ale těch emocí bylo strašně moc a nejvíce co mne zasáhlo, že nepostoupil František Šimčík..kdyby to šlo, tak bych se vzdal postupu, pro něj….on by si to vážně zasloužil….co říkáte?“ takto se vyjádřil ChiChi Tornádo k jeho nepostupu.

František Šimčík ovšem nebyl jediný, koho chtěli diváci vidět dále v soutěži. Divákům bylo líto i vyřazení dvou mistryň. A to Kateřiny Fialové, jež dělala step a Nicol Frýbortové, která je mistryní v krasojízdě na kole.

Sponzorované odkazy:

O tom, kteří talenti si zasloužili postoupit dále na úkor jiných, se budeme věnovat v příštím článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live