Citlivý Marián Zázrivý zažije v neděli Velký Třesk

Sponzorované odkazy

Již tuto neděli 3. 10. ovládne jedinou originální talentovou show Česko Slovensko Má Talent Velký třesk. Porota definitivně vybere celkem 56 semifinalistů, kteří se utkají o vítězství. Diváci tak již tento týden zažijí večer plný emocí, radosti, ale také nenaplněných nadějí a velkých zklamání. Uvidí mimo jiné Mariana Zázrivého, který uchvátil porotu i publikum svým zpěvem.

Marián Zázrivý, kterému v rámci soutěže Česko Slovensko Má Talent aplaudovalo celé divadlo a jehož osud chytil za srdce tisíce diváků, se ve Velkém třesku dostal do situace, která ho velmi zaskočila. Česko Slovensko Má TalentNa dramatické životní zvraty má Marián „štěstí“. Vloni, po 14 letech manželství, mu jeho manželka bez velkého vysvětlování oznámila, že se chce rozvést:

Její rozhodnutí souviselo asi i s tím, že jsem měl tehdy obrovskou nadváhu – pří výšce 169 cm jsem vážil 150 kg. Řešil jsem jídlem různé stresy. Když přiberete během dvou měsíců 30 kilo, poznamená vás to. Já jsem se celý jakoby zpomalil, přestal jsem mít zájem o okolí,“ přiznává Marián.

Rozvod byl pro něj šok. „Když s někým žijete, vroste vám do života, je to vaše polovička. Rozvod je, jako by někdo odřezal kus z vás samotného…“ Do poslední chvíle se snažil, aby manželství zachránil. „Zhubl jsem 40 kilo a chtěl jsem jí dát najevo, že můžu být jiný, energický, že umím žít naplno. Ale už bylo pozdě,“ říká tiše Marián. Když letos na jaře viděl v televizi upoutávky na Česko Slovensko Má Talent, najednou mu blesklo hlavou, že to je ta pravá možnost udělat tečku za rozvodem a soustředit se na něco nového.

Česko Slovensko Má Talent jsem bral jako určitou formu terapie. A myslím, že to byla účinná léčba,“ směje se Marián. Tvrdí, že právě díky soutěži se snadněji a rychleji vyrovnal s debaklem ve svém osobním životě a že dostal odvahu se zase dívat do budoucnosti. Zázrivý dojal v divadle všechny nejen svým uměním, ale i tím, že ho po reakci nadšených diváků a porotců přemohly emoce a na pódiu se rozplakal. „Bál jsem se, že na mě publikum nebude reagovat nebo že je nebudu zajímat, ale byli tak úžasní! I přes své emoce jsem z hlediště vnímal tu pozitivní energii,“ svěřoval se po svém vystoupení pan Zázrivý, který žije sám a z celé široké rodiny mu zbyla jen sestra. O Mariánu Zázrivém se v kuloárech mluvilo jako o jednom z favoritů soutěže, nicméně ve Velkém třesku nastala situace, která zaskočila nejen Mariána, ale i řadu jiných.

Sponzorované odkazy:

Vystoupení Mariána Zázrivého v Česko Slovensko Má Talent:Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..