Co nás čeká ve Velkém Třesku pořadu Česko Slovensko Má Talent


V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT čeká na televizní diváky tzv. Velký třesk. Ten je zásadní částí soutěže. Z dosavadní dlouhé řady postupujících se totiž do semifinálových kol dostane jen dvacet sedm nejlepších.

Velký třesk proběhne podobným způsobem jako v loňském ročníku. Část soutěžících bude rovnou postupovat, část rovnou vypadne a poslední část se utká o účast v semifinále v tzv. battlech. Battlů proběhne hned několik, a to v různých kategoriích. V kategorii hudebních skupin diváci uvidí, jak si skupiny Uncles and Papas, Segment a Japka poradí s písní od Lady Gaga.

Kategorii dětských zpěvaček budou zastupovat Barbora Cínová, Diana Kalashová a Adéla Ferencová. Dospělé zpěvačky pak Freya, sestry Kollmanovy, Andrea Gabrišová a Eva Buršová. V kategorii zpěváků se utkají Vojtěch Michalíček, Pavel Callta, Tomáš Buranovský a Martin Žigo. Ze zástupu kouzelníků si porota do battlu vybrala trojici Bohouš Mrva, Ondřej Sládek a Jiří Hadaš. Dobrých tanečních skupin se do letošního ročníku přihlásilo opravdu mnoho.

Z castingových kol jich však postoupilo jen několik. O postup do semifinále se utkají Magic Free Group, Respect Us, Ladylicious a Czech Dis Out.Po skončení battlů následuje konečné rozhodnutí poroty. Z Velkého třesku tak nakonec vzejde celkem sedmadvacet semifinalistů, kteří postoupí do tří semifinálových kol. O jejich dalším osudu pak rozhodnou televizní diváci prostřednictvím SMS hlasování.

Devátý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 30. října od 20.00 na Primě a Jojce.

Sledovat ho můžete i ONLINE na našem webu www.CeskoSlovenskyTalent.cz


11 komentářů: “Co nás čeká ve Velkém Třesku pořadu Česko Slovensko Má Talent”

    • Je uplne jedno co sem napisem—————–Pozeral sejdarom tu vasu traparej –jeden X–To ze je lucia falosna a posere sa ked tam dojde niekto poloblack–je mne jasta ne .Dejd???ar————— Nepozriem si uz ani barta od sim ………….pretoze ten blb je proste debo………………………………………………..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *