Co uvidíme dnes v 5. díle Česko Slovensko Má Talent?


ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přinese i ve svém pátém pokračování pořádnou porci zábavy. Uvidíte mimo jiné travesti show, ve které se soutěžící bude snažit napodobit Lucii Bílou, taneční skupinu, o které Jaro Slávik prohlásí, že je lepšínež Pastels, a závěr bude patřit Stevie Starrovi s jeho neuvěřitelnými kousky!

Nejdříve se představí travesti showman Pity, aby ve svém vystoupení ztvárnil porotkyni Lucii Bílou. Jeho outfit sice vykouzlí úsměv na zpěvaččině tváři, s imitací je to všakhorší. Nejdou mu její pohyby, nezná její gesta, a tak mu Lucie nakonec doporučí, aby radši imitoval někoho jiného.

Skupiny Pyroterra a Chebejet znají diváci i porota z loňského ročníku ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT. Jejich sloučením vznikla formace Elements, která zaujme svojíohnivou show s akrobatickými prvky. Na varietní kouzelníky začíná být porota trochu alergická. Zvláště když předvádějí okoukaná čísla. „Vaše největší kouzlo je stroj času. Přenesl jste nás do roku 1973, dopořadu Televarieté,” hodnotí Jaro sarkasticky poněkud zastaralé vystoupení. Následně hopodpoří i Martin Dejdar. Vystoupí na pódium a začne kouzelníka parodovat. Levitující stolek? Pro Martina žádný problém!

Ze sedadel však všechny zvedne dívčí skupina Ladylicious. Porota jásá a publikumv divadle se dostává do varu. Při hodnocení pak skupině vystřihne Jaro Slávik poklonu: „Pastels miluji, ale na vás zdaleka nemají! Ať je váš choreograf kdokoli, je togénius!”

Závěr bude patřit Stevie Starrovi. Muži, který o sobě prohlašuje, že je “regurgitator”.Co tím přesně myslí, se můžeme jen dohadovat. Faktem ovšem je, že nad tím, co předvádí, zůstává rozum stát. Polyká a vyvrhuje předměty. Například mince, kulečníkovou kouli nebodokonce i živou akvarijní rybičku. Nejde však o pouhé polykání. Pečlivě připravený scénář abavičské nadání dělá z jeho vystoupení show, která diváky baví.Pátý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte dnes od 20.00 na Primě.


6 komentářů: “Co uvidíme dnes v 5. díle Česko Slovensko Má Talent?”

  1. Ahojky musím říct že i když bylo a doposud je hodně talentových soutěží tak ČSMT je úplně nejlepší a porotci to samý já mám ráda všechny : Lucinku, Martina i Jara 🙂 . A teď něco pro porotce :
    Lucinka : Vy jste PRO MĚ ta nej nej nej popová zpěvačka kterou jsem kdy slyšela <3
    Jaro: jste ten nej producent <3
    Marin : neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂 OZÁK 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *