ČS má talent 2012 – 17.11.2012 – celé 1.semifinále – ONLINE

ČeskoSlovensko má talent 2012 logo

ČeskoSlovensko má talent 2012 logo
Zdroj: Prima / Joj
ČeskoSlovensko má talent 2012 začal na televizních obrazovkách 9.9.2012. Za sebou má tato show již dva ročníky. Pokud nemáte možnost sledovat Česko Slovensko má talent v televizi, můžete tento pořad sledovat online na internetu.

Pokud jste nestihli vysílání 11. dílu Česko Slovensko má talent 2012, nevadí. Můžete se na video celého dílu zpětně podívat. ČeskoSlovensko má talent 2012 – 11. díl – 1. semifinále 17.11.2012.

Zdroj: TV Prima / JOJ TV

Vyřazovací část večera najdete zde: ČeskoSlovensko má talent 2012 – 1. semifinále- rozhodnutí.

[fb-like-button]


5 komentářů: “ČS má talent 2012 – 17.11.2012 – celé 1.semifinále – ONLINE”

  1. Prosím, neví někdo jak se jmenuje písnička od 33:01? (u medailonku Quixiano). Kdo ví, budu moc ráda když mi napíšete název písničky. :))

  2. Zdravím,

    nevíte někdo, jak se jmenuje song, na který tancují credance ( začíná v 1:12:43)? Díky moc =)

  3. Kdyby porota alespoň přiznala svoji chybu. Pátrovič je tam jen kvůli jejich pochybení. Aby mu teď hustili do hlavy, že je nemocnej a nemá chodit mezi lidi, na to je trochu pozdě. Ať už díky němu sledovanost klesla nebo naopak stoupla, tohle mají na triku ti tři moudří v porotě. Lucka pomalu brečí při hodnocení Pátroviče kvůli tomu, že je pro smích celému Česku Slovensku, ale to porota ho pustila dál. „Doufám že zvítězí zdravý rozum.“ Ano, teď doufáte že lidi pro něj hlasovat nebudou. Tím svým rozhodováním o semifinalistech jste tomu člověku nesmírně ublížili.

    • Podle meho to prave udelali chytre..Kdyby ho totiz nepustili dal bylo by to zase na nich,nebo by si zase vymyslel ty svoje veci jako spatny vzduch,nadmerna klimatizace a ja nevim co jeste vsechno co mumlal,ze mu nefunguje mikrofon dokonce na ne podal i zalobu a soudi se s televizi..Tak aby se tomu vsemu vyhnuli a meli klid..Proto ho pustili dal.. A o tom jestli pujde dal si uz potom rozhodli lidi..Takze porota je z obliga a Patrovic doufam da pokoj..Muj nazor 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *