ČS Má Talent 2012 – Diváci by rádi viděli zpět v soutěži Tomáše Botló a Patrika Gluchowského

Sponzorované odkazy

ČeskoSlovensko má talent 2012 - Patrik Gluchowski

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Skoro 5000 hlasů. Tak velký ohlas měla anketa, která probíhala od včerejška na našem webu ohledně návratu jednoho z vypadnutých soutěžících.

Pokud jste na náš web dorazili až nyní, tak jen připomínáme, že Velký třesk, který byl odvysílán v neděli na televizních obrazovkách televize Prima a JOJ, rozhořčil velkou část televizních diváků především kvůli postupu dvou soutěžících do semifinálových přímých přenosů. Jednalo se o hvězdného pěchoťáka Jozefa Pátroviče a svlékající se ElektruShow. Divákům se nelíbilo, že tato dvojice soutěžících byla upřednostněna před jinými kvalitnějšími talenty.

Na našem webu tak probíhalo hlasování, ve kterém jste mohli hlasovat o tom, zda si skutečně tato dvojice zaslouží či nezaslouží bojovat v přímých přenosech. Čísla hovoří jasně – přes 90% hlasujících si myslí, že ani Jozef Pátrovič ani ElektraShow nemá v semifinále co dělat.

Kromě tohoto hlasování jsme se vás dále ptali i na konkrétní soutěžící, kterým byla cesta v ČeskoSlovensko má talent 2012 porotou ukončena a kteří by si dle vás zasloužili místa v semifinálových kolech místo Patroviče a Elektryshow. Hlasování nakonec vyhrál zpěvák Tomáš Botló s 39%, hned za ním se na druhém místě umístil Patrik Gluchowski s 37%. Třetí a čtvrté místo patřilo Elišce Černé a formaci Katka a Rafo.

Zda se tito nebo jiní soutěžící vrátí zpět do hry, je otázkou. Vyloučeno to ovšem není, pokud jste sledovali 1. sérii ČeskoSlovensko má talent, pak si určitě vzpomínáte na tuto trojici soutěžících, která byla vrácena zpět do soutěže na základě proseb televizních diváků.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..