ČS Má Talent jde do finále – poslední rozhovory finalistů


Talentová soutěž TV Prima Česko Slovensko má talent jde do finále. V neděli od osmi hodin večer se v přímém přenosu utkají ti nejlepší. Mezi finalisty je i skupina Mako!Mako. Tvoří ji herci a hudebníci, kteří se dali dohromady na chodbě brněnské JAMU. Ondřej, Peter, Michal a Kristýna spolu začali jen tak jamovat a zjistili, že spolu pěkně ladí. To bylo před pěti lety, dnes vystupují se svými originálními skladbami po celé republice.

Největší prioritou je pro ně dát dohromady cédéčko. Jaro Slávik jim už udělal velkorysou nabídku, když řekl, že by jim desku rád osobně vydal. Skupina vystoupí také 4. prosince na Original mejdanu serveru Lidé.cz v pražském Sasazu (více na www.original.lide.cz).

Mezi finalisty se dostali také Chebejet, skupina akrobatických gymnastů, pěvec Marian Zázrivý, kouzelník Radek Bakalář, multižánrová taneční skupina The Pastels, zpěvačka Dominika Hašková, zpěvačky Katarína a Zuzana Winklerovy, recesistická skupinka Křečkovi muži, taneční skupina Mighty Shake – Zastávka, zpěvačka Veronika Stýblová, nevidomí rapující bratři NH6, akrobaté Dae Men, bavič Richard Nedvěd a saxofonista Patrik Žiga.

TŘI OTÁZKY PRO FINALISTY SOUTĚŽE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

1. Přihlásili byste se znovu do soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT?

2. Co vám soutěž doposud dala?

3. Jak se připravujete na finále?

Odpovědi finalistů najdete zde.


5 komentářů: “ČS Má Talent jde do finále – poslední rozhovory finalistů”

  1. Nevím proč novinky napsaly dva odstavce o Mako!Mako! – dělají jim reklamu. A navíc – Žiga a Nedvěd zde ani nedostali možnost odpovědět na otázky.

  2. mako mako fuj fuj fuj lucie Smolíková a pejsek gooo- mako mako jakto mohli vyhrát lucie měli jste to v kapse.byly jste nejlepší-dobré.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *