ČS Má Talent jde do finále – poslední rozhovory finalistů

Sponzorované odkazy

Talentová soutěž TV Prima Česko Slovensko má talent jde do finále. V neděli od osmi hodin večer se v přímém přenosu utkají ti nejlepší. Mezi finalisty je i skupina Mako!Mako. Tvoří ji herci a hudebníci, kteří se dali dohromady na chodbě brněnské JAMU. Ondřej, Peter, Michal a Kristýna spolu začali jen tak jamovat a zjistili, že spolu pěkně ladí. To bylo před pěti lety, dnes vystupují se svými originálními skladbami po celé republice.

Největší prioritou je pro ně dát dohromady cédéčko. Jaro Slávik jim už udělal velkorysou nabídku, když řekl, že by jim desku rád osobně vydal. Skupina vystoupí také 4. prosince na Original mejdanu serveru Lidé.cz v pražském Sasazu (více na www.original.lide.cz).

Mezi finalisty se dostali také Chebejet, skupina akrobatických gymnastů, pěvec Marian Zázrivý, kouzelník Radek Bakalář, multižánrová taneční skupina The Pastels, zpěvačka Dominika Hašková, zpěvačky Katarína a Zuzana Winklerovy, recesistická skupinka Křečkovi muži, taneční skupina Mighty Shake – Zastávka, zpěvačka Veronika Stýblová, nevidomí rapující bratři NH6, akrobaté Dae Men, bavič Richard Nedvěd a saxofonista Patrik Žiga.

TŘI OTÁZKY PRO FINALISTY SOUTĚŽE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

1. Přihlásili byste se znovu do soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT?

Sponzorované odkazy:

2. Co vám soutěž doposud dala?

3. Jak se připravujete na finále?

Odpovědi finalistů najdete zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..