Další soutěžící porušil smlouvu a vystoupil i v Talentmanii


Radek Bakalář v Česko Slovensko Má Talent Minulý týden jsme Vám říkali o „zpěvákovi“ Josefovi Pátrovičovi, který porušil smlouvu a vystoupil kromě talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent i v konkurenční Talentmánii. Zdá se ovšem, že přeběhlíků je poněkud více. Dalším soutěžícím, kterému nestačila pouze jedna talentová soutěž je Zdeněk Kožíšek.

Zdeňkův výstup byl v Česko Slovensko Má Talent odvysílán v nedělním čtvrtém díle. Shodou okolností byl tento důchodce z Hradce Králové součástí i nedělního vydání Talentmánie. Zdeněk tak byl v jeden večer na čtyřech televizních stanicích dohromady (počítáme-li i slovenské bratry).

Pokud si pamatujete, Zdeněk nedostal v Česko Slovensko Má Talent žádnou příležitost vystoupit. Porota správně odhadla tohoto „exota“ a rovnou ho vykřížkovala. Pravý opak se ovšem děl v Talentmanii, tam porota Zdeňka Kožíška pustila ke slovu a i k činům. V následujícím videu tak můžete vidět, co měl pan Kožíšek nakonec v plánu se svými řetězy udělat.Jeden komentář: “Další soutěžící porušil smlouvu a vystoupil i v Talentmanii”

  1. I think its obvious what is going on. Bush lraened from Nixon’s failure that you never fire your supporters when you have done something illegal. Bush may fire the window dressing like O’neal and Powell but he has to keep the core intact to protect from a congressional investigation.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *