Deník Nový Čas prozrazuje, kteří soutěžící neprojdou Velkým třeskem

Věra Vybíralová - československo má talent 2012

Věra Vybíralová - československo má talent 2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Slovenský bulvární deník Nový Čas prozrazuje, kteří soutěžící neprojdou Velkým třeskem a skončí před branami semifinálových přímých přenosů.

Slovenský nejznámější bulvární server Nový Čas informuje o dvou soutěžních číslech, které dále nepostoupí do přímých semifinálových přenosů. Těmi dvěmi soutěžními vystoupeními jsou Věra Vybíralová, která předváděla v divadle rychlokresbu a středověká hudební skupina Gratia Dei. To ovšem není hlavní informace, kterou bulvární plátek popisuje. Dle jejich slov tato dvojice soutěžících nedostane vůbec žádnou šanci ve Velkém třesku. Nový Čas totiž píše, že ihned po postupu z divadel volala těmto dvou vystoupením samotná produkce a oznámila jim, že do Velkého třesku nepostupují, ačkoliv jim porota v divadlech dala své ano.

,,Samozrejme, že nás to mrzelo, keď sme postúpili akoby ďalej, a tam nám už v ďalšom kole ani nedovolili vlastne vystúpiť a išli sme naspäť domov. Neboli sme tam však len my, bolo tam aj veľa iných účinkujúcich, ktorí nepostúpili – říká pro deník Nový Čas skupina Gratia Dei

Druhé soutěžící – Věře Vybíralové údajně volal sám Martin Dejdar:

„Martin Dejdar osobne telefonoval Viere Vybíralovej, aby jej oznámil, že s ňou teda ďalej nepočítajú,“

Pokud má bulvární deník pravdu, tak to vypadá, že se s touto dvojicí již na televizních obrazovkách skutečně neuvidíme, a to ani v letmých záběrech ve Velkém třesku, který nás čeká již tuto sobotu.


3 komentáře: “Deník Nový Čas prozrazuje, kteří soutěžící neprojdou Velkým třeskem”

  1. My jako skupina jsme taky postoupily do Velkého Třesku … třes začínal v 8 rano a my sme čekaly do pul 10 večera aby nám řekli nee nedaly nám šanci se ukazat takže to nám taky mohly zavolat že sme nepostoupily !!

  2. Jumbo Chicks jsou z taneční školy jednoho z producentú pořadu, takže už bylo předem jasné, že postoupí dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *