Deník Nový Čas prozrazuje, kteří soutěžící neprojdou Velkým třeskem

Sponzorované odkazy

Věra Vybíralová - československo má talent 2012

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Slovenský bulvární deník Nový Čas prozrazuje, kteří soutěžící neprojdou Velkým třeskem a skončí před branami semifinálových přímých přenosů.

Slovenský nejznámější bulvární server Nový Čas informuje o dvou soutěžních číslech, které dále nepostoupí do přímých semifinálových přenosů. Těmi dvěmi soutěžními vystoupeními jsou Věra Vybíralová, která předváděla v divadle rychlokresbu a středověká hudební skupina Gratia Dei. To ovšem není hlavní informace, kterou bulvární plátek popisuje. Dle jejich slov tato dvojice soutěžících nedostane vůbec žádnou šanci ve Velkém třesku. Nový Čas totiž píše, že ihned po postupu z divadel volala těmto dvou vystoupením samotná produkce a oznámila jim, že do Velkého třesku nepostupují, ačkoliv jim porota v divadlech dala své ano.

,,Samozrejme, že nás to mrzelo, keď sme postúpili akoby ďalej, a tam nám už v ďalšom kole ani nedovolili vlastne vystúpiť a išli sme naspäť domov. Neboli sme tam však len my, bolo tam aj veľa iných účinkujúcich, ktorí nepostúpili – říká pro deník Nový Čas skupina Gratia Dei

Druhé soutěžící – Věře Vybíralové údajně volal sám Martin Dejdar:

„Martin Dejdar osobne telefonoval Viere Vybíralovej, aby jej oznámil, že s ňou teda ďalej nepočítajú,“

Sponzorované odkazy:

Pokud má bulvární deník pravdu, tak to vypadá, že se s touto dvojicí již na televizních obrazovkách skutečně neuvidíme, a to ani v letmých záběrech ve Velkém třesku, který nás čeká již tuto sobotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..