ČS Má Talent: Divadelní castingová kola jsou tady!


V těchto dnech vrcholí výběr postupujících talentů do jediné originální talentové show Česko Slovensko má talent. Prvními castingovými koly prošlo více než 6 000 talentů. Před castingovou porotou se střídali zpěváci, tanečníci, mágové, imitátoři, nechyběla ani vystoupení se zvířaty. Do dalších bojů postupuje na tři sta nejvýraznějších adeptů na vítězství. Tito postupující se představí před porotou ve složení Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaro Slávik a také před moderátory soutěže Jakubem Prachařem a Martinem „Pyco“ Rauschem.

Castingy proběhnou:
5. a 6. 8. v Praze, v Národním divadle,
10., 11. a 12. 8. v Brně, v Mahenově divadle,
15. a 16. 8. v Bratislavě, v Národném divadle.

Ti uchazeči, kteří sami nepostoupili, a také zájemci z řad veřejnosti i diváků mají jedinečnou možnost zúčastnit se přímo těchto castingových kol a zažít jedinečnou atmosféru natáčení originální talentové show Česko Slovensko má talent. Diváci se při natáčení stanou hlasitým čtvrtým členem poroty, protože publikum v divadlech může zlomit i názor poroty! Stačí pouze jediné – vyplnit přihlašovací formulář, který je k dispozici na www.csmatalent.tv. Vstupy na natáčení jsou samozřejmě zdarma a diváci mají navíc možnost získat hodnotné ceny.

Zájem o návštěvu castingů v divadlech projevují i nadšení fanoušci stránek na komunitní síti Facebook, kterých je v tento moment více než 10 000.

Prima TV


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *