Do finále postupují Richard Nedvěd a Patrik Žiga

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent Právě skončilo poslední sedmé semifinálové kolo talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Diváci si mohli opět vybrat z devítky soutěžících, kteří se snažili zaujmout svým talentem. Čtenáři severu ČeskoSlovenskýTalent.cz se opět trefili do postupujícího semifinalisty z prvního místa (hlasování probíhalo zde).

Komický kouzelník Richard Nedvěd, který předváděl svou vtipnou kouzelnickou show, postoupil z prvního místa. Richard dostal od diváků nejvyšší počet hlasů v sedmém semifinálovém kole a postupuje tak do finále talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Na druhém a třetím místě se umístila dle diváckého hlasování dvojice – tanečník František Šimčík a saxofonista Patrik Žiga.

Úlohou poroty bylo v případě druhého a třetího místa rozhodnout, kdo z těchto dvou soutěžících postoupí do finálového kola společně s komikem Richardem Nedvědem. Jan Kraus dal hlas Patrikovi, Lucie Bílá naopak Františkovi. Rozhodoval tak Jaro Slávik, který dal svůj hlas mladému saxofonistovi Patrikovi Žigovi. Do finále tak postupují Richard Nedvěd a Patrik Žiga.

Jak jste spokojeni s výsledky 7. semifinálového večera talentové show Česko Slovensko Má Talent? Hlasovat můžete v pravé boční liště, popřípadě zanechat vzkaz zde pod článkem. Těšíme se na vaše názory. Rovněž očekávejte již brzy na našich stránkách novou internetovou anketu ohledně samotného finálového kola, ve kterém nyní budete moci hlasovat pro svého konečného vítěze.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..