Sponzorované odkazy

Do finále postoupili Mako!Mako a Chebejet

Sponzorované odkazy

Máme za sebou první semifinálový přímý přenos talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. V něm jsme viděli osmičku soutěžících, kteří bojovali o vaše hlasy. Do finále poslali diváci z prvního místa skupinu Mako!Mako, kteří předvedli zpěv spojený s beatboxovým podkresem.

Na druhém a třetím místě se umístili dle diváckých hlasů gymnasté Chebejet a komické duo BrejkDenz Bradrz (podle pravidel jsou ohlášeny dvě vystoupení, které měly buď druhý nebo třetí nejvyšší počet diváckých SMS zpráv). O postupu do finále následně rozhoduje porota, která vybere jedno z těchto dvou vystoupení. A právě porota upřednostnila gymnastické číslo před číslem komickým. Konečné hlasování poroty vypadalo následovně: Lucie Bílá chtěla dále poslat komické duo BrejkDenz Bradrz. Jan Kraus a Jaro Slávik dali své hlasy Chebejet, čímž Lucii Bílou nakonec přehlasovali.

Čtenáři serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz se správně trefili do vítěze prvního semifinálového kola. Dle výsledků internetové ankety, jež probíhala na našem serveru celý uplynulý týden až do dnešního rána, se čtenářům našeho serveru nejvíce líbila pěvecko-beatboxová skupina Mako!Mako.

O tom, jak jste spokojeni s touto postupující dvojicí můžete hlasovat v anketě v pravé boční liště.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..