Do finále postupuje Veronika Stýblová a Mighty Shake

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má TalentSkončilo právě páté semifinálové kolo talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Z velice napínavého a talenty přemnoženého pátého semifinálového kola nakonec postupuje Veronika Stýblová a Mighty Shake Zastávka. Ohlasy na toto semifinále jsou obrovské. Celý večer připomínal spíše finálové kolo než „pouze“ semifinálové.

Taneční skupina Mighty Shake Zastávka, která tancovala ve tmě se světelnými efekty, postoupila z prvního místa. Dostala od diváků podle moderátorů vůbec nejvíce hlasů ze všech semifinálových kol. Na druhém a třetím místě se umístila dle diváckého hlasování zpěvačka Veronika Stýblová a tanečník Jakub Ressler.

Úlohou poroty bylo v případě druhého a třetího místa rozhodnout, kdo z těchto dvou soutěžících postoupí do finálového kola společně s pěveckým duem. Všichni tři porotci dali svůj hlas mladé šestnáctileté zpěvačce Veronice Stýblové. Do finále tak postupují Mighty Shake Zastávka a Veronika Stýblová.

Jak jste spokojeni s výsledky 5. semifinálového večera talentové show Česko Slovensko Má Talent? Hlasovat můžete v pravé boční liště, popřípadě zanechat vzkaz zde pod článkem. Těšíme se na vaše názory. Rovněž očekávejte již brzy na našich stránkách novou internetovou anketu ohledně šestého semifinálového kola, ve kterém opět budete mít možnost hlasovat pro své dva favority.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..