Do finále postupují sestry Winklerovy a Křečkovi muži

Sponzorované odkazy

Před malou chvíli skončilo v pořadí čtvrté semifinálové kolo talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Čtenáři serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz se opět trefili. Během uplynulého týdne jste mohli hlasovat v naší anketě, ve které jste tipovali postupující dvojici čtvrtého semifinálového kola. Správně jste odhadli, že do finále postoupí taneční skupina Křečkovi muži a mladé pěvecké duo sestry Winklerovy.

Sestry Winklerovy postoupily z prvního místa. Dostaly od diváků největší počet SMS zpráv. Na druhém a třetím místě se umístili dle diváckého hlasování taneční skupina Křečkovi muži a pes Angel.

Úlohou poroty bylo v případě druhého a třetího místa rozhodnout, kdo z těchto dvou soutěžících postoupí do finálového kola společně s pěveckým duem. Jaro Slávik hlasoval pro psa Angela. Jan Kraus pro taneční formaci Křečků. Lucie Bílá tak musela vše rozhodnout. Nakonec upřednostnila lidský talent před zvířecím a dále poslala skupinu Křečkovi muži. Do finále tak postupují Sestry Winklerovy a Křečkovi muži.

Jak jste spokojeni s výsledky 4. semifinálového večera talentové show Česko Slovensko Má Talent? Hlasovat můžete v pravé boční liště, popřípadě zanechat vzkaz zde pod článkem. Těšíme se na vaše názory. Rovněž očekávejte již brzy na našich stránkách novou internetovou anketu ohledně pátého semifinálového kola, ve kterém opět budete mít možnost hlasovat pro své dva favority.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live