Do finále postupují The Pastels a Dominika Hašková

Sponzorované odkazy

Před malou chvíli skončilo v pořadí třetí semifinálové kolo talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Čtenáři serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz se opět trefili. Během uplynulého týdne jste mohli hlasovat v naší anketě, ve které jste tipovali postupující dvojici třetího semifinálového kola. Správně jste odhadli, že do finále postoupí taneční skupina The Pastels a mladá zpěvačka Dominika Hašková.

Taneční skupina The Pastels postoupila z prvního místa. Dostala od diváků největší počet SMS zpráv. Na druhém a třetím místě se umístili dle diváckého hlasování zpěvačka Dominika Hašková a travesti skupina Screamers.

Úlohou poroty bylo v případě druhého a třetího místa rozhodnout, kdo z těchto dvou soutěžících postoupí do finálového kola společně se skupinou The Pastels. Všichni tři porotci hlasovali pro mladou zpěvačku Dominiku Haškovou. Do finále tak postupuje dvojice The Pastels a Dominika Hašková.

Jak jste spokojeni s výsledky 3. semifinálového večera talentové show Česko Slovensko Má Talent? Hlasovat můžete v pravé boční liště, popřípadě zanechat vzkaz zde pod článkem. Těšíme se na vaše názory. Rovněž očekávejte již brzy na našich stránkách novou internetovou anketu ohledně čtvrtého semifinálového kola, ve kterém opět budete mít možnost hlasovat pro své dva favority.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live