Do semifinále postoupí z 6000 pouze 56 nejlepších


Dnešním dnem končí v Bratislavě castingy pořadu Česko Slovensko Má Talent. Všechny soutěžící, kteří se přihlásili do této soutěže a postoupili z předcastingů, mohla během uplynulých týdnů vidět hvězdná porota v jednom z českých a slovenských divadel. Ta nakonec také rozhodla, zda soutěžící postoupí z divadel do dalšího kola či nikoliv. Jak to bude probíhat dále?

Porota v divadlech neměla žádné stanovené limity, mohla nechat postoupit dle svého uvážení jakýkoliv počet soutěžících. V televizi uvidíme celkem devět castingových kol odehrávajících se v divadlech. Všichni soutěžící, kteří prošli divadelními koly se střetnou v takzvaném Velkém třesku. Ten proběhne poslední dva dny v srpnu v Bratislavě. Velkému třesku bude v televizi věnován jeden díl této show. Zde porota ze všech soutěžících, kteří postoupili z divadel, udělá semifinálovou šestapadesátku.

Zmíněná šestapadesátka nejlepších pak bude předvádět své dovednosti před televizními diváky v přímém přenosu. Diváci rozhodnou na základě svých telefonátů a smsek o tom,  kdo ze semifinálové šestapadesátky postoupí do finálového kola. Celkem uvidíme sedm semifinálových kol po osmi soutěžících, jenž z každého semifinálového kola postoupí dva soutěžící. Finále tak bude obsahovat 14 nejlepších talentů. Z těchto čtrnácti nejlepší zvolí diváci toho, o kom si myslí, že má největší talent. Celkem tedy uvidíme minimálně 18 dílů, pokud sečteme 9 castingových, 7 semifinálových, 1 Velký třesk a 1 velké finálové kolo. Vítěz pořadu Česko Slovensko Má Talent nás bude reprezentovat na mezinárodním finále soutěže Got Talent a utká se tak s největšími hvězdami ze zahraničních verzí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *