Dominika Hašková na hlavní straně iDnes.cz

Sponzorované odkazy

Dominika Hašková v Česko Slovensko Má Talent Finalistka talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent Dominika Hašková, která v neděli postoupila z druhého místa třetího semifinálového kola, se v pondělí objevila na hlavní straně nejnavštěvovanějšího zpravodajského portálu v České republice – na iDnes.cz

Titulek článku s Dominikou Haškovou zní: Hašek podpořil soutěžící dceru, nestihne kvůli tomu zápas Spartaku .

Dominika Hašková postupuje do finále

Článek obsahuje krátký rozhovor s hokejovou hvězdou Dominikem Haškem: ,,Nemohl jsem se sebrat a odjet, všechno jsem si musel vyřizovat s předstihem. Asi před třemi týdny jsem požádal vedení klubu a bylo mi vyhověno,

Otec Dominiky Haškové následně popisuje své pocity z vystoupení jeho dcery:  ,,Byl jsem z toho nadšený. Dominice jsem věřil, jako otec ji znám. Proto nebudu říkat, že mě hrozně překvapila, dobře vím, co v ní je. Byl jsem nadšený z celého přednesu, pak mě dojalo, jak se všichni tři porotci včetně Jaro Slávika na konci postavili. “ líčí Hašek.

Dominika Hašková šla do soutěže Česko Slovensko Má Talent s hlavním cílem ukázat svému otci, že umí zpívat. ,,Když jsem to slyšel v televizi, hned jsem vzal počítač a psal ji, že vím, co v ní je, a že jsem ten poslední, komu musí něco dokazovat. Já jsem ten, který ji na světě věří nejvíc,“ řekl Hašek.

Sponzorované odkazy:

Objetí své dcery

Na internetu se ovšem po postupu Dominiky Haškové zvedla kritika českých a slovenských diváků. Velká část publika si myslí, že Dominika postoupila jen díky svému slavnému otci. Server iDnes.cz se tak zeptal jejího otce i na to, kolik SMS hlasů zaslal své dceři: ,,Zrovna jsem si to sečetl. Před vystoupením jich bylo dvanáct a po něm asi dalších dvacet,“ popisuje Hašek.

Článek o Dominikovi a Dominice Haškové byl na serveru iDnes.cz vyvěšený v průběhu celého pondělního dne. O soutěži Česko Slovensko Má Talent se tak mohlo dozvědět tisíce čtenářů, kteří tuto show ještě neviděli. A to může kvalitu značky Česko Slovensko Má Talent před jeho samotným velkým finálovým večerem jenom posílit.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live