Dominika Hašková na hlavní straně iDnes.cz


Dominika Hašková v Česko Slovensko Má Talent Finalistka talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent Dominika Hašková, která v neděli postoupila z druhého místa třetího semifinálového kola, se v pondělí objevila na hlavní straně nejnavštěvovanějšího zpravodajského portálu v České republice – na iDnes.cz

Titulek článku s Dominikou Haškovou zní: Hašek podpořil soutěžící dceru, nestihne kvůli tomu zápas Spartaku .

Dominika Hašková postupuje do finále

Článek obsahuje krátký rozhovor s hokejovou hvězdou Dominikem Haškem: ,,Nemohl jsem se sebrat a odjet, všechno jsem si musel vyřizovat s předstihem. Asi před třemi týdny jsem požádal vedení klubu a bylo mi vyhověno,

Otec Dominiky Haškové následně popisuje své pocity z vystoupení jeho dcery:  ,,Byl jsem z toho nadšený. Dominice jsem věřil, jako otec ji znám. Proto nebudu říkat, že mě hrozně překvapila, dobře vím, co v ní je. Byl jsem nadšený z celého přednesu, pak mě dojalo, jak se všichni tři porotci včetně Jaro Slávika na konci postavili. “ líčí Hašek.

Dominika Hašková šla do soutěže Česko Slovensko Má Talent s hlavním cílem ukázat svému otci, že umí zpívat. ,,Když jsem to slyšel v televizi, hned jsem vzal počítač a psal ji, že vím, co v ní je, a že jsem ten poslední, komu musí něco dokazovat. Já jsem ten, který ji na světě věří nejvíc,“ řekl Hašek.

Objetí své dcery

Na internetu se ovšem po postupu Dominiky Haškové zvedla kritika českých a slovenských diváků. Velká část publika si myslí, že Dominika postoupila jen díky svému slavnému otci. Server iDnes.cz se tak zeptal jejího otce i na to, kolik SMS hlasů zaslal své dceři: ,,Zrovna jsem si to sečetl. Před vystoupením jich bylo dvanáct a po něm asi dalších dvacet,“ popisuje Hašek.

Článek o Dominikovi a Dominice Haškové byl na serveru iDnes.cz vyvěšený v průběhu celého pondělního dne. O soutěži Česko Slovensko Má Talent se tak mohlo dozvědět tisíce čtenářů, kteří tuto show ještě neviděli. A to může kvalitu značky Česko Slovensko Má Talent před jeho samotným velkým finálovým večerem jenom posílit.


10 komentářů: “Dominika Hašková na hlavní straně iDnes.cz”

  1. Je to ubohý, že si slečna Hašková díky slavnému otci vesele postupuje dále. Ano, neříkám že nezpívá dobře, ale! To ale tam je..hlas má dobrej, ale jsou mnohem, mnohem lepší kteří si zalouží postoupit. Podivejte se, kdyby to nebyla dcera Haška, myslim si že by po ní ani pes neštěknul. Ona deobře věděla že díky tatínkovi bude postupovat, proto do tej soutěže šla. Není to férový, a to že pan Hašek rozeslal sms kamarádům a lidem, aby jí podpořili, no prosím proč ne, ale, nedělá jí to dobrou pověst, protože takhle jí časem lidi akorát tak vypískaj..

  2. Tak hluboko se propadla porota při včerejším hlasování, že už si jich vůbec nevážím. Všechno mě to připadalo umělé a dopředu už jsem tušil, že se „něco děje“ a dokázal jsem odhadnout, že jen tak to s tou Haškovou nebude a dopředu outsider 3. semfinále nakonec postoupí. Vždyť ještě ani nedozpívala a trojice porotců už stála v pozoru a tleskala jak někde na sjezdu komunistů v Severní Koreji a při posledních tónech zcela ukvílené písničky už Pyco rychle hlásil, že je to standig ovation, a tím se postavili i ostatní diváci, kteří chtěli z úcty k tomuto slabšímu vystoupení Haškové alespoň zatleskat. Při hodnocení jsem se málem poblil z toho trošku nafoukaného Slováka, který se snažil vlézt rovnou svou plešatou hlavou slečně Haškové přímo do zadní části těla (abych byl slušný) a ani nemusel, protože včera dokázal, že je jenom hromadou výkalů, Zaňáková byla trapná při hodnocení tohoto amatérského kvílení, nakonec ta je hotová těměř z každého vystoupení a pořád tam mlela o svým synovi a že i Kraus klesl s nimi do naprostého bahna největšího pohrdání vůči SOUTĚŽÍCÍM A DIVÁKŮM, tak všechna čest! Tím ovlivnili tisíce těch, kteří nemají moc svůj názor a dají se ovlivnit „odborným“ hodnocením a nebo jim chybí hudební sluch a posílali Haškové hlasy. Screemers už další šanci nedostanou, žádné soutěže v této disciplíně se nekonají a už je jim přes čtyřicet let (Jarda Krameš vypadá na šedesát, musí si nechat udělat vypnutí těch strašných vrásek kolem nosu), kdežto slečna Hašková, i když vypadá jako budoucí vrhačka koulí, má teprve patnáct a celý život a všechno před sebou a možná se časem stane průměrnou zpěvačkou někde do sboru, nemá ani žádnou úchvatnou barvu hlasu. Ani se nedivím, že sledovanost je týden od týdne slabší a včera jste ztratili milá Primo desetitisíce diváků. Je tady několik, co poučují, ať 95% přispívajících nezávidí Haškům prachy a nehážou jen nenávistí – to vůbec není o tom, kdyby Hašková byl kdokoli jiný a porota ho takto protěžovala, taky bych toto napsal. Jo a Pyco v tom sáčku o dvě čísla menším vypadal, jak vyrostlý student, i když to asi byl záměr kostýmérů, asi je to „móda“, že jste mu zvýraznili úzká ramínka a nabíranými kalhotami velkou prdel. Škoda, že to Prima nezvládla, měla předehráno oproti estrádní Nově, plné pitomin. Teď už ty marešovské pitominy vedou, alespoň tam tak nepohrdají divákem a nechají rozhodnutí na něm.

  3. Já si myslím že by porota měla vzít svůj verdikt zpět A DÁT NA HLASOVÁNÍ DIVÁKŮ a pokud i vdalších dílech chce rozhoovat podle jména tak at to raději nechají celé na divácích alespon to bude zpravedlivé a nebude se v mediích protěžovat jedna protekční rádoby zpěvčka POROTA MÁ HODNOTIT TALENT A NE JMÉNO CHUDÁK JEJÍ TATÍNEK NESTIHNE ZÁPAS V RUSKU TAKOVÉ NEŠTĚSTÍ

  4. Dominika Hašková vs Veronika Stýblová.
    V semifinále ČSmT 7.11. vystoupí Veronika Stýblová a pokuď si vybere písničku Hurt (Christina Aguilera) bude určitě divákům i porotě běhat mráz po těle !!!

  5. Mě se Dominika vůbec nelíbyla podle mě je uječená.nelíbí se mi jak zpívá to nebyl zpěv to co předvedla.Nechápu jak se to někomu může líbyt.Fůůůj blééé.

  6. Celkově jsem nepochopila co na té falešně uječené “ zpěvačce “ je tak skvělé kromě jejího tatínka , že si zasloužila takové ohodnocení poroty . Pan Kraus mě neskutečně zklamal , zněl neupřímně a papouškoval to samé co předchozí členové poroty . Lucie B. má v této soutěži jedinou potencionální konkurenci a to v Zuzaně Sapárové , která bohužel nepostoupila a ne jak z verdiktu poryty vyznělo . To že bohatý a slavný otec podporuje svou rozmazlenou dceru v jejích rozmarech je pochopitelné ,ale proč to dělají ostatní mi není tak úplně jasné.Měla zůstat v Americe tam totiž stačí ,když člověk vypadá trochu k světu a zbytek se doladí „hejbátkama“ v nahrávacím studiu.Aspoň by Paris Hilton měla kolegyni ve své „kategorii zpěvu“ .

  7. Dominika pekne zpiva a je k tomu jeste velmi hezka holka takze asi kdo na ni nadava mozna ji trosku zavidi slavu a to ze umi zpivat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *