Druhé semifinále ČSMT: Co nás čeká?

Sponzorované odkazy

V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT čeká na televizní diváky druhé ze tří semifinálových kol.

O postupujících rozhodnou i tentokrát především televizní diváci. Zvláštním hostem bude tentokrát jamajský reggae zpěvák Shaggy. O postup do Velkého finále se v druhém semifinálovém kole utkají zpěvačka Andrea Gabrišová, mužský taneční pár David Valčuha a Milan Hradecký, dětská zpěvačka Diana Kalashová, skupina Elements, samuraj Hayashi, taneční skupina Respect Us, hudební skupina Segment, zpěvák Tomáš Buranovský a vzdušní akrobaté Vertigo. Vzácným hostem bude jamajský reggae zpěvák Shaggy, který je držitelem nominace 51. ročníku ceny Grammy za nejlepší reggae album.

Z Velkého třesku postoupilo celkem sedmadvacet soutěžících, které porota vybrala do semifinále soutěže. Semifinálová kola jsou celkem tři a v každém z nich se o přízeň diváků bude ucházet devět soutěžících. Do Velkého finále však postoupí pouze tři nejlepší. Finalistů bude tedy nakonec devět.

Sponzorované odkazy:

Každé semifinálové kolo probíhá tak, že se nejdříve všichni semifinalisté představí divákům se svým vystoupením. Poté, co moderátoři SMS hlasování ukončí, se hlasy sečtou a první dva semifinalisté, kteří dostanou od diváků nejvíce hlasů, postupují do Velkého finále přímo. Další dva s nejvyšším počtem hlasů předstoupí před porotu, která vybere třetího finalistu.

Druhé semifinále největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 13. listopadu od 20.00 na Primě.

Všechna videa semifinalistů + internetové výsledky najdete zde
.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live