VIDEO: Eva Burešová – zpěv


Závěrečné číslo patřilo opět zpěvu, přesněji Evě Burešové, která přes svůj né moc dobrý první dojem na porotu, dokázala ukázat, že zpívat skutečně umí, a to velmi dobře. Vystoupení zde:

 
 
 
 72 komentářů: “VIDEO: Eva Burešová – zpěv”

  • Hey Gals! This is a great FB Post- Had to share! From Selina B. Valecourt, Single MotherTo all the girls who are in a hurry to have a boyfriend or get mrraied, a piece of Biblical advice: Ruth patiently waited for her mate Boaz. While you are waiting on YOUR Boaz, don’t settle for any of his relatives; Broke-az, Po-az, Lyin-az, Cheating-az, Dumb-az, Drunk-az, Cheap-az, Lockedup-az, , Goodfornothing-az, Lazy-az, and especially his third cousin Beatinyo-az. Wait on your Boaz and make sure he respects Yoaz . Re-post if it made you smile

 1. Nechápu na co jsou tam ti dva: Prachař a Pyco, vždy když je ukázka vystoupení tak do toho začnou krafat a skoro nic z toho nemám.Řekla bych,že tam spíše zaclánějí!

   • Roman / Kre1snfd den, měl bych pro Ve1s nabeddku : co se ste1t reklamned tve1řed našeho aobutazaru a my Ve1m de1me k dispozici autedčko mazledčka .- Toyta yaris, peugeot 206,306, citroen C1, C3 neby WV polo ..? Měla by jste ze1jem ? Či me1te ze1jem koupit nějake9 ojete9 ale relativně nove9 zabavene1 auta z leasingu za super ceny .chcete kontakt na majitele .? RomanEva AIchmajerove1: Super, budu moc re1da za konkre9tnějšed nabeddku na email a domluvedme schůzku.

  • Eva zpívala v muzikálu tak to není žádný nováček na jevišti. Vybodla se na konzervatoř a stejně přistupuje ke všem a všemu. Je to bordelářka a né uplně všechno se jí dá věřit.

 2. Jestli nevyhraje EVA BURESOVA tak s tim seknete protoze mam od mala hudebni sluh a verte ,ze tahle holka spiiiiiiva neuveritelne viiiic nez hezky dobre…..proste DAR!j Je spivat a spivat ale spivat tak jako ona??? kazdy vi ze ostatni uz je saskarna .EVA BUIRESOVA si myslim,spis ted vim,a slysim ze ANI LUCIE BILA NA NI NEMA!A NE JEN ONA !……CAU!!!

 3. Tak se nejdřív zaměřuj na pravopiis a pak na sluh lucie bílá je třída jo tahle zpívá krásně ale prostě na lucii nikdo nemá 🙂 STEFAN

  • iluš asi mas spatnej hudebni sluh.Nato ze EVA B.Zpivala po prve ???trema atp ? A tak tezkou pisnicku ?Tak pozor! Otom ze Lucie B.jen rve,by tohle ani ONA SAMA NEZASPIVALA!!!A DOST!

   • Ps:Mozna ze tam tam prisla blbe oblecena nebo ze vlasy nic moc ale oni uz ji tak daj do kupi ze to bude BOMBA!I momo jine i tak tam postavila VSECHNY ZE ZIDLE !!!!

 4. Nesleduji tyhle soutěže, ale když jsem viděl tohle video, tak mi spadla čelist. Ačkoli ten styl není můj šálek kávy, tak musím říct, že jsem dlouho nic tak brilantního neslyšel. Beyonce může jít rázem do důchodu, neboť jak to zazpívala Eva, to je bezkonkurenční.

 5. Nenechte se oblbovat lidi! Milej Stefane, tahle holka rozhodně nezpívala poprvé. Hrála v Národním divadle Moravskoslezském a ,á na svým kontě několik muzikálů… takže trémou asi moc netrpí… Každopádně to není žádná „holka od plotny“, ukázala svůj strop a nic zas tak světobornýho a lepší to už nebude…

 6. Nevim,co se vám nelíbí na jejím oblečení..ale když takhle hezky zpívá tak nemusi hned vyhrát..sou tam i lepší talenti v jiných oborech..ale když jde o zpěv já oobně se přikláním k dianě kalahové..podle mě je teda lepší..ale ivana taky zpívá krásně..ale na vítezství ju fakt netipuju :))

 7. Souhlasím s Lucy, já taky osobně fandím Dianě Kalashové. Ale ani jedna znich to nemusí na konec vyhrát. Je tam hodně, opravdu moc lidí s talentem, ale i lidí uplně bez talentu. Budou rozhodovat diváci, tak se uvidí, přece mají rodinu a přátele a záleží hlavně na tom, aby jim někdo dal hlas. Takže nevím nevím. Zpívá pěkně, ale nemyslím si, že to vyhraje, pardon.

 8. Ale ano, znělo to famózně, velký hlas Eva má, ale mně tam chyběly dvě věci, cit a vroucnost. Když to srovnám s Diankou, tak od Evy jsem vnímala jen jekot co do výšky a síly. Srdce bylo někde hluboko a spalo. To pro mě ji Dianka strčí do obou kapes, až nějaké bude mít. Eva je studený čumáček ! Toť názor můj.

 9. Dooost dobrá 🙂 Moje favoritka 🙂 Budu jí držet palce a myslím si, že nebudu sám ………….. A snad ostatní producenti pochopí, že takových jako je ona je málo a¨dostane smlouvu hned. Málo která zpěvačka zpívá tak Božsky jako Eva Burešová. Evo jestli to čteš tsk přeji mnoho štěstí………. A věř, že pokud lidé mají smysl ocenit talent tak tuto soutěž vyhraješ. Pro mě si Výtězka 🙂

 10. Přesně tak..ta američanka to měla mnohem čistější a přirozenější..nicměně evu neodsuzuju..je skvela..:))

 11. Je to ona, Eva Burešová, která zpívala ve Velkém Meziříčí na Gastrodni. Jako vokalistky u Romana Vojtka je jí opravdu škoda. B.

  • There is a RSS button on the site. Click it and pick the way you want to get the blog post/show sent to you. It’s easy. Write me if you have any truoble.

 12. Zpívá moc hezky….ale docela falešná skromnost má se zpěvem hodně zkušeností když zpívá v muzikálech…

  • Соответственно, при использовании подобных СХД тогда уж имеет смысл заводить под САТА (и “медленные” данные) отдельные стораджи, например, MSA2000 G2 / P2000 G3. А как потом разруливать взаимодействие этих soartge? Можно там сделать виртуальные тома, включащие набор винтов с разных soartge? Идея многоуровневых хранилищ в том, что на одном томе мы получим куски с разной производительностью.ИМХО как раз на Highend, учитывая цены, можно сильно сэкономить. Так же, на мой взгляд, две коробки лучше 10ти коробок. Управлять проще экономия на обслуживании. Плюс экономия энергии.

  • I like the development of Eva’s cctrahaer. I really like how she was at the train station waiting for Martin that was powerful and so was Martin’s cctrahaer.

 13. pokud někomu Slavik řekne že to nebylo nic moc tak i kdyby ho ostatní porotci vychvalili tak to znamena že fakt neni moc dobry. Protože podle mě je slavik nejlepší v te porotě. Dokonce i věděl kdo skončí na prvním a druhém místě. On má na ty talenty čuch. 🙂

 14. -n také na mě dělá Jaro Slavik dobrý dojem dobrého managera /mengenera podle Albertíka/ a Evu moc chválil. To že řekl ře není Byonce myslel pouze že Eva nemá její tým a zázemí, což dělá velkou show.
  Eva potřebovala na sebe upozornit a to se jí bezesporu povedlo, chytrá holka)))

 15. Welcome to the anime series teltid Monster by Naoki Urasawa. It is a psychological/horror thriller, with detective work and drama/romance thrown in. This series has 74 episides in total so it is long, but never borring. If you want to learn more about it. I suggest you type in Monster in wikipedia to learn more about it. This should help you out.

 16. Ugghh! Dating. I still got the warts from the last frog (my ex- ) that I kissed. I liked how the guest’s crapopah is to focus on yourself and improve your own self-image. For one thing, I feel more beautiful and I got to be in a better spot to pass this along to my daughter feeling this way about me. Really good show.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *