Favorité 1. epizody Česko Slovensko Má Talent


Jsou to dva dny od historicky prvního dílu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Viděli jsme spoustu talentů i antitalentů, kteří se pokusili ukázat porotě i všem divákům, že právě oni mají talent a zaslouží si angažmá v Las Vegas. Již dva dny pro Vás sledujeme ohlasy na soutěžící, které převládají na internetu i mezi lidmi v reálném životě. Kdo se divákům líbil nejvíce?

Statistiky jsme vytvářeli pomoci dat z oficiální stránky ĆS Má Talent, facebooku, YouTube a médií, které o těchto soutěžících předně informovaly.

Mezi jasné favority prvního dílu Česko Slovensko má talent patři bezesporu slepí rapeři NH6, kteří se i přes svou slepeckou bariéru odvážili ukázat českému a slovenskému publiku, že i oni mají talent nehledě na jejich neštěstí, které je v životě potkalo. Ani né za dva dny mají na facebooku přes tři tisíce fanoušků a jejich video z castingu koluje internetem křížem krážem, na serveru YouTube vidělo jejich vystoupení skoro 200 000 návštěvníků. Podle ohlasů na internetu je tato raperská dvojice jednou z nejvíce zapamatovatelných soutěžících, kteří v prvním díle vystoupili. Rapeři vedou i v naší anketě, která probíhá zde.

Na druhém místě je třináctiletý Jakub Ressler, který tancoval Michaela Jacksona. I on už má na facebooku slušnou základu čítající 1.175 fanoušků. Jeho vystoupení vidělo na YouTube skoro 150 000 diváků. V naší anketě líbivosti je na druhém místě.

Třetí místo je nyní trochu složitější. O to se dělí hned trojice soutěžících, mezi kterými jsou Tereza Anna Mašková – čtrnáctiletá dívka, která vystupovala jako první, dále krasojezdkyně na kole Nicole Frýbortová a Sestry Winklerovy, jež zpívaly na samý závěr epizody.

O těchto pěti soutěžících se diskutovalo během posledních dvou dní nejvíce. Trošku nás mrzí, že více zájmu ze strany diváků nejeví pes Angel a bubeníci Neopercussio. Obě vystoupení byla v divadle velice povedená, ale střih v televizi těmto soutěžícím trochu uškodil. Hlavně tedy bubeníkům, jenž měli skvělé intro s kyblíkama a smetáky. V televizi byli diváci o tuto předehru ochuzeni. Naštěstí jsou tady semifinálová kola, takže pokud se soutěžícím podařilo včera a předevčírem prorvat Velkým třeskem, mohou svůj talent ukázat v přímém přenosu v semifinále ještě jednou a bez větších televizních střihů. Držíme palce.

Pokud některému z výše jmenovaných fandíte, podpořte ho na facebooku:


2 komentáře: “Favorité 1. epizody Česko Slovensko Má Talent”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *