Finále ČeskoSlovensko má talent 2012: Většina diváků by se o výhru nerozdělila

československo-má-talent-2012-vítěz-finále

československo-má-talent-2012-vítěz-finále
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Na našem webu probíhalo hlasování ohledně situace kolem rozdělení výhry mezi finalisty ČeskoSlovensko má talent 2012, ke kterému nakonec nedošlo kvůli odmítnutí Alexe Dowise.

Do anket přišlo přes 10 000 hlasů. Z výsledků vyplývá, že diváci více přáli vítězství Alexovi než Jozefovi Pavlusíkovi. Alex dostal v internetové anketě 72%, kdežto Jozef pouze 28%.

S podobnými procentuálními výsledky dopadla i otázka, zda se Alex rozhodl ve finále správně ohledně nerozdělení výhry. 76% diváků si myslí, že se Alex správně rozhodl, 24% diváků si myslí, že to správné rozhodnutí nebylo.

Zajímavé výsledky přinesla třetí anketa, ve které jsme se ptali diváků, zda by se rozdělili na místě Alexe. Většina diváků (62%) by se o výhru nerozdělila, 38% diváků by výhru rozdělilo.

Obrovských 70% diváků si myslí, že výrok Lucie Bílé na adresu Alexe pomohl Jozefovi Pavlusíkovi k vítězství a Alexovi uškodil. Podobný počet diváků – 70% – v další anketě zvolilo, že názor na Alexe po vyřknutí jeho „NE“ se u těchto diváků nezměnil.


18 komentářů: “Finále ČeskoSlovensko má talent 2012: Většina diváků by se o výhru nerozdělila”

 1. Hovadina, teď ještě začněte Jozefovy Pavlusíkovy ubírat jeho titul ne????? A na konec se rozhodnete že náleží Alexovy.Trošku potrhlí se mi zdá , to za prvé a za druhý , je pozdě brečet nad rozlitým klékem .Tak to už přestaňte řešit!

  • Souhlasim s timto myslim si ze kdyby Alex umel trochu strategizovat tak se rozhodne uplne jinak a dneska mohl mit aspon cestu kolem sveta… Je mi ho lito ale za to si muze jedine a zcela sam !

 2. jsem zklamanej ztohoto talentu tv,jako talent operni zpev nepovažuju a nejsem sam.porota je fajn každej je zna a má je v oblibenejch.musim ale řict že koukat na nikdy nebudu,akorát nervy,talent je ten kdo ukáže neco co ještě nikdy nikdo nevidel!!! a zpivat operu (napodobovat)sem videl 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000.asi tak takže zklamáni ume velike.je to podvod!!!!!!!!

 3. Já si myslím že Alex je ten talent,to co on předvedl jěště nikdo nedokázal a on měl vyhrát,operní pěvec pro mě není zase tak veliký talent aby vyhrál tuhle soutěž.Pro mě je vítěz Alex 🙂

 4. jasně , muj názor je ten že Alex měl vyhrát a Lucie ho poškodila, urazila a po skončení hlasování se mu omlouvá to je fraška a trapárna .josef zpíval pěkně a měl stím jít do jiné soutěže. Alex předvedl něco co tu ještě nebylo , to je talent a on by vyhrál, ale Lucka to posr… a náš národ jak slepé ovce co řekne naše slavice tak je asi svaty,a hned hlasy Josefovi .!!a jak si vůbec mohli dovolit měnit pravidla pár min. před koncem finále ,to je tak na žalobu. manžel H.Vondráčkové by je zato zažaloval.

 5. Já si osobně myslím, že by se to mělo rozdělit a Lucii se ani nedivím, že byla naštvaná ….. Já byla, taky a souhlasím s ní. Vyhrál ten nejlepší ……. Spíš to je o štěstí.. tato soutěž. Ano možná tím, že Lucka řekla to co řekla změnila výsledky, ale stejně. Jak já říkám… řekl NE, protože si věřil až moc. A když si někdo věří, taky se to nesplní. Vemte to, tak, že kdyby řekl ANO má docela dost peněz a mohl ještě vyhrát ……… Podle mě to nepo****** Lucka ( ta ostatním lidem otevřela oči), ale on si to sám sobě posr*****. Takže nemějte keci o Lucii a starejte se radši sami o sebe. A co se stalo stalo se . Přejte to výherci. 🙂

  • Zpěváci maj svejch soutěží dost a v talentu nemaj co dělat.Všechno to byla fraška a BÍLÁ to celý posrala. Alex je pro mě vítěz

  • To není pravda to je jen zkreslení celé věci,málokdo z nás by dal radši přednost 10tisícům před 100 tisíci že?tak přestaňte moralizovat.Alex jediný měl tu odvahu a skutečnost že byl v mnoha kolech na první místě mu dovolila být neskromný,ale spíš šlo o to,že byla nastavena pravidla a měnit je 5 minut před rozhodnutím je kravina,A naše slavice?Ta se předvedla tokik let v šoubyznisu a neumí se chovat už by tam příště být neměla nebo by měla navštívit lekce sebeovládání,aby se zase nemuse omlouvat za své trapné výroky.

  • Plně s tebou souhlasím.
   Talent měli všichni,co se dostali do finále-každý na něco jiného.V případě dělení by dostal každý podle obdržených hlasů.Nebylo by to tak špatné rozhodnutí,nikdo by neodešel s prázdnou.
   Alex přišel s něčím novým-dosud neznámým.Jozef měl vynikající hlas a jistě by zazpíval i jiný žánr.Možná to časem poznáme.
   Výhru si určitě zasloužil.

 6. celý podvrh!!tahle soutěž začla a probíhala pod jistejma pravidlama a stupidní nápad, že je pár minut před koncem chtěli změnit, je ubohý!!a Alexovi se vůbec nedivim, jednala bych stejně..celá ta soutěž určitě stojí hodně úsilí a on je nejlepší!!a zpěv bych do týhle soutěže vůbec nezařazovala, na to maj Super star, nebo Hlas..ale stalo se a věřim, že Lucie Bílá z toho má sakra černý svědomí!!!

 7. Tak pokud to paní Bílou naštvalo a důvod byl ten že ostatní soutěžící také potřebují peníze (kdo ne, že?) tak jim měla dát část svého honoráře, věřím že jde o miliony. Také bych řekla ne, Alexe si vážím protože se nebál říct svůj názor a stál si za ním. Je to nefér od televize, do soutěže šli všichni s jasnými pravidly, nikdo nemá právo je měnit před vyhlášením výsledků. Talent mne velmi zklamal a přitom jsem ho měla tak ráda..

 8. No jasně, jenže do ankety hlasovali předevšim rozčilený fanoušci Alexe, ty ostatní tolik ne. Rozdělit se měl, je to soutěž kde rozhodují lidé, proto se tak měl zachovat, dostal by stejně víc než půlku, protože lidi by ten názor nezměnili. Co se týče Lucie Bílé, jste všichni sami za sebe, nejste hovádka, proto Vás přece nikdo nemůže ovlivňit, né? Mimochodem, Bílá řekla toto, ale nikdo si nevšímáte že předtim Martin Dejdar propagoval Credance a Jaro Slavik už nevim koho.

  • Alex by nezměnil svůj názor, jen proto aby získal hlasy za nepoctivé ANO a tím přijal podíl který měl patřit vítězi.Nemohl se považovat za vítěze vhledem k uniklému stavu o počtu odeslaných SMS a zveřejněním Jozefa jako vítěze před celým ostudným závěrem maratronu ČSMT. Režii měl někdo jiný a nebyla to paní Bílá, ta jen podlehla atmosféře a vypětí toho večera .To že Alexe nazvala volem a vykřičela že mu nepřeje výhru a ani sama si nepřeje , aby vyhrál, tak to už je jen její osobní svědomí. Nám do toho nic není . Je to hra, my jsme diváci a můžeme posílat SMS nebo ne a také komu chceme. Alex je můj syn a také jsem poslalaSMS i jiným kteří byli dobří.Za pár dní začíná adventní čas, zkusme najít více pokory a vážit si věcí kolem nás a hledat hezké a ne řevnivost a urážky.Přeji všem pěkné dny,vstřícnost a zdraví.

 9. Lucie Bílá svým ubohým výrokem ovlivnila mnoho diváků a připravila Vás o vítězství.
  Bílá do poroty nepatří, pokud se jedná o soutěž, nelze kupčit s rozdělením výhry!!!
  Bílá je svým chováním odpudivá a trapná, je zřejmé, že je velmi hloupá.
  Výhra měla patřit Vám, byl jste nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *