Finále ČeskoSlovensko má talent 2012: Většina diváků by se o výhru nerozdělila

Sponzorované odkazy

československo-má-talent-2012-vítěz-finále

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Na našem webu probíhalo hlasování ohledně situace kolem rozdělení výhry mezi finalisty ČeskoSlovensko má talent 2012, ke kterému nakonec nedošlo kvůli odmítnutí Alexe Dowise.

Do anket přišlo přes 10 000 hlasů. Z výsledků vyplývá, že diváci více přáli vítězství Alexovi než Jozefovi Pavlusíkovi. Alex dostal v internetové anketě 72%, kdežto Jozef pouze 28%.

S podobnými procentuálními výsledky dopadla i otázka, zda se Alex rozhodl ve finále správně ohledně nerozdělení výhry. 76% diváků si myslí, že se Alex správně rozhodl, 24% diváků si myslí, že to správné rozhodnutí nebylo.

Zajímavé výsledky přinesla třetí anketa, ve které jsme se ptali diváků, zda by se rozdělili na místě Alexe. Většina diváků (62%) by se o výhru nerozdělila, 38% diváků by výhru rozdělilo.

Sponzorované odkazy:

Obrovských 70% diváků si myslí, že výrok Lucie Bílé na adresu Alexe pomohl Jozefovi Pavlusíkovi k vítězství a Alexovi uškodil. Podobný počet diváků – 70% – v další anketě zvolilo, že názor na Alexe po vyřknutí jeho „NE“ se u těchto diváků nezměnil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..