Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Chebejet


Česko Slovensko Má Talent Akrobatičtí gymnasté, kteří si říkají Chebejet, připomínají vítěze letošní série originální verze Británie má Talent. Skupina Chebejet se skládá z devíti dívek a jednoho chlapce. Za normálních okolností trénují tito gymnasté po dvojicích či trojicích. Kvůli talentové soutěži Česko Slovensko Má Talent se gymnasté spojili do takto početné skupiny. Skupina Chebebet postoupila z druhého místa na základě rozhodnutí poroty, která upřednostnila gymnasty před komickým duem BrejkDenz Bradrz.

Chebejet na castingu v Česko Slovensko Má Talent


Chebejet v prvním semifinálovém kole Česko Slovensko Má Talent



12 komentářů: “Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Chebejet”

  1. Chebejet jsou užasný. Hodně píle,dřiny a vytralosti s jedinečným talentem. Doufám že vyhrají. Zaslouží si to.

  2. Říká se, že úspěch je z 5% talent a z 95% dřina. A tihle jsou evidentně schopni dřít hodně, talent jim nechybí, takže pokud vydrží a o úspěch jim půjde pořád jako dosud, zaslouží si ho.

  3. tak holky hodně dřou..tréning každej den..není to žádnej med no…..:)))ale oni to vyhrajou..pevně věřím…CHEBEJET!!!!!!

  4. Je vidět že, holky a chlapec na sobě dřou, jsou velmi šikovné. Připadá mi to jako sestava něco mezi gimnastikou a roztleskáváním. Mě osobně se to moc nelíbilo. ¨Pro mě tam byli i jiní lepší talenti. Ale neříkám že jsou špatní. Každopádně jím držím palce.. :))

  5. no nic moc jako tohle neni TALENT to je spiš dřina a procvičovani no ale to se da naučit takže co nejdřiv pryč

  6. Lučiano: ty jsi asi kretén…je jasny ze se to da naucit ale naucit se da i tancovat jako 4 skupiny ktere jsou ve finale tez… kouzlit umim taky a zpivat taky akorat asi ne tak dobre abych uspel v teto soutezi… argumentovat tim ze je to jen drina a da se to naucit? to je u vseho… tzn. NEJSTUPIDNĚJŠÍ ARGUMENT ZE VŠECH

  7. jo byli fakt uzasni !! ale ve světě už jední takoví sou a tihle proti nim nemaj šanci ! 🙂 a to to myslím upřímněě 🙂

  8. Chebejet jsou naprosto báječní!! Obdivuju je a myslím si, že je to nejlepší talent z celé soutěže..málokdo zvládá to, co dělají oni!!!! =) Chebejet jste nejlepšííí!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *