Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Mako!Mako


Česko Slovensko Má Talent Česko-slovenská formace Mako!Mako přinesla do soutěže Česko Slovensko Má Talent nebývalý hudební žánr. Čtveřice absolventů brněnské JAMU vytvořila originální hudební projekt, jehož nástrojové složení postrádá bicí soupravu, přestože bicí má. Dva členové tohoto seskupení pochází s České republiky a zbylí dva pochází ze Slovenska. Svůj talent prokazuje skupina Mako!Mako prostřednictvím zpěvu a beatboxu, který slouží jako bicí. Skupina Mako!Mako postoupila z prvního místa prvního semifinálového večera.

Členové: Kristina Šimegová – zpěv
Ondřej Havlík aka Endru – beatbox, zpěv, rap
Peter Strenáčik – zpěv, kytara, beatbox, housle
Michal Procházka – basa

Rodné město: Banská Bysrtica / Ústí n.L. / Zlín

Mako!Mako na castingu v Česko Slovensko Má Talent


Mako!Mako v prvním semifinálovém kole Česko Slovensko Má Talent25 komentářů: “Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Mako!Mako”

 1. Poměrně originální, chytlavý, ale v Las Vegas si to představit neumím. A tanec zpěvačky mi teda úžasný nepřipadal… Bez beatboxu by to nebylo nic moc extra.

 2. Mam ráda,když se někdo kroutí do rytmu a nestojí jak prkno,ale ona s prominutím ,,tancovala“ fakt jak ,,koza“ .

 3. jsou uzasny,strasne moc jim fandim,jejich hudba me dostala ale myslim ze nevyhrajou ale to jim asi urcite nevadi protoze maji budoucnost uz jasnou 🙂 a ta Kristina tanci dobre to se mi na tom libi

 4. „Kytarista skupiny Peter Strenáčik je blízký kolega Lucie Bílé z Hudebního divadla Karlín. V muzikálu Carmen má totiž roli Josého, ve které alternuje s Robertem Jíchou. Není divu, že si Lucie ještě před skončením diváckého hlasování tak úpěnlivě přála, aby postoupila právě parta jejího kolegy!“ prozradil zdroj redakci Super.cz.

 5. jezis to je strasny jak ceskej clovek nepreje nikomu nic,jen zavidi nic jinyho.Tak kdyz je tak zna tak proc uz nejsou slavny?Jenom hovna meles

 6. Mako!Mako neni nic úžasnýho ani novýho,ale jsou celkem v pohodě,jenom kdyby tam tak ta holka nedupala zelí a tancovala 🙁

 7. je to zajímavé…akorát jsem zvědavá jestli budou postupovat kdo bude za Ondru havlíka uvádět pořed na ČT1 Za Školu :))

 8. Náhodou mi se ty pohyby od té holky líbí xP.. jde vidět jak jí to dodává energii a tím i dodává energii celé té skupině xP…strašně moc jim fandím a fakt bych jim přála vítezství :))ta hudba je skvělá..a skvěle se to poslouchá :))a kecy o nějaké protekci si každý strčte do zadního otvoru..já třeba vubec nevím, že by jeden z nich byl někde v televizi.

 9. Mě se Mako!Mako hrozně líbí..!! 🙂 Nehorázně..:) Umí to, co dělaj, mají talent 🙂 Akorát ta holka se mi prostě nelíbí jak tam skáče no 😀

 10. byli moc dobří, ale zas nejak bezva nebo super, to zas ne. a ta holka strasne tanci, jestli to teda ma byt tanec…. me spis pripada, jako by udupavala mravence 😀

 11. Já nechápu proč vy tu furt řešíte nějaký tanec zpěvačky, když jde o hudbu kterou hrají a zpívají.

 12. zajímalo by mě, kolik toho dokázali ti, co nejvíc kritizují. Je strašně lehký někoho zkritizovat, ale na sebe se člověk pořádně nepodívá. Kolik času lidé tráví tím, že jsou na počítači, fcb atd a nic jinýho nedělají, jen drbou. Začněte u sebe. Čemu se věnujete, jaké úsilí tomu dáváte a potom si dovolte kritiku k někomu, kdo na sobě opravdu pracuje a chce něco dokázat.

 13. Užasnýýýý, dokonalí prostě božský… konečně se našla sqelá kapela :)) v las vegas si je nedokáži představit, ale vidím velký obdiv od lidí co preferují spíše styl DnB… hodně mi to ten styl hudby připomíná.. děkuji že, jste se přihlásili… :))

 14. Suprová kapela…Ona krásná, sympatická…tanec božskej ! Zpěv super ! Originální …kluci užásní ! CO víc TALENTI ! Nemůžete všechno srovnávat s Vegas !

 15. Kristínka náhodou tančí skvěle. A kluci,zvlášť Endru jsou velký sympaťáci 😉 Muzika je originální,neotřepaná,optimistická 😉 Držím palce lidi,ať to dotáhnete co nejdál 😉 !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *