FOTO: Takhle vypadá scéna ČS Má Talent!


Již zítra nás čeká vůbec první semifinálový přímý přenos talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Pro ty, které zajímá, jak bude vypadat scéna semifinálových kol, máme dobrou zprávu. Do éteru byla vypuštěna fotografie pódia, na kterém již zítra bude bojovat o vaši přízeň první semifinálová osmička.

Scéna má celkem 2 080 m2. Celkem bylo potřeba na stavbu 11 dní, scénu staví 65 lidí. Scéna bude připravená v pátek 8. 10. na první zkoušky.,Konstrukce váží celkem 136 tun a z toho je 34,5 tuny váha tribun. Na scéně bude celkem 90 LED stěn a k tomu ještě 576 m2 další LED technologie. Povrch pódia je lesklý laminát a jde přesně o stejný typ pódia, jaký byl použitý při britském Got Talentu.


9 komentářů: “FOTO: Takhle vypadá scéna ČS Má Talent!”

  1. Je krásná a navíc je tam prostor pro 1300 diváků, což je asi v našich končinách rekord. Superstar nikdy neměla nad tisíc a VyVolení měli jen pár řad.

  2. You can check my old posts, click on the link bar on Taiwan, you’ll see I’ve been to so many places, indncuilg Kaohsiung, Tainan and Kenting and I’ve blogged about these places a lot, too. This one (as you have noticed eventually) is only dedicated to Taipei. But I like all parts of Taiwan, be it north, south, east and west. If you’re fluent in English, I recommend you to read my old posts 🙂

  3. you are really a good wbamester. Your website loading speed is incredible. It seems that you do any one of a kind technique. Moreover, The details are masterwork. you have done a fantastic job with this subject! February 26, 2013

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *