FOTO: Zdravě žijící Jozef Pátrovič byl viděn s cigaretou v ruce

Jozef Pátrovič - ČeskoSlovensko má talent 2012

Jozef Pátrovič - ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj: Topky.sk
Jozef Pátrovič prožívá nejlepší období svého života. Poté co získal bonusový prostor v několika castingových dílech talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012, dostává jeden telefonát za druhým od nadšených fanoušků. Pan Patrovič je v těchto telefonátech pravidelně zván na nejrůznější akce.

Tou zatím poslední akcí, kam se samotný Jozef Patrovič vydal, byla diskotéka v Topoľčanech. Zde Jozef Patrovič jako obvykle opět referoval o zdravém životním stylu a azbestu, který dle jeho slov tak moc škodí lidskému zdraví. Co bylo ovšem zajímavé je to, že ačkoliv si Patrovič potrpí na zdravý vzduch v budovách, na diskotéce se mezi mladými lidmi cítil tak dobře, že si zapálil cigaretku a v klídečku „pokuřoval“ nezdravý nikotin s místními návštěvníky.

„Zavolali ma tam, hodinu som robil osvetu o azbeste. A všetci vieme, čo je to azbest. Smrtiaca hmota. Ja bežne robím osvetu, aby sa vetralo. Chcem naučiť ľudí zdravo žiť. Veď tie deti napríklad v školách strašne trpia, oni im tam vôbec nevetrajú. Je to hrôza, uvidíte, zle to dopadne! Lekári sa tešia, že majú chorých ľudí, ale to vôbec nie je dobre,“

Jozef Pátrovič - ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj: Topky.sk

Spoustu lidí si myslí, že si Česko Slovensko škodolibě utahuje z Jozefa Patroviče, co když to je ale přesně naopak a Patrovič si utahuje z Česko Slovenska?

Zdroj: Topky.sk


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *