Genzer a Suchánek jako náhrada za Šeredovou


Talentová show na televizi Nova a Markíza, která konkuruje pořadu Česko Slovensko Má Talent, už má náhradu za porotkyni Alenu Šeredovou. Ta dostala minulý týden padáka kvůli její nevýraznosti (televize Nova a Markíza její odchod zdůvodňují časovou vytíženosti modelky). Do poroty Talentmanie přibudou hned dvě nová křesla, která budou patři komikům Richardovi Genzerovi a Michalovi Suchánkovi.

Populární dvojice se dnes večer v Talentmanii objeví,“ potvrdila deníku Blesku mluvčí TV Nova Michaela Fričová. Čeští diváci mohou tuto dvojici znát z dřívějšího pořadu TELE TELE. Nyní duo vlastní svou vlastní talk-show Mr. GS, která se vysílá na televizi Nova.

Z odpovědí mluvčí TV Nova není přímo jasné, zda bude dvojice výrazně zasahovat do průběhu soutěže.

Úlohou poroty v přímých přenosech je glosovat výkony soutěžících. Jejich názory mohou ovlivnit to, jak budou diváci hlasovat,“ dodala mluvčí Michaela Fričová.

Televize Nova chce tímto krokem zvýšit sledovanost talentové soutěže, která pokulhává za primáckým pořadem Česko Slovensko Má Talent. Minulý týden se dokonce média zmiňovali o tom, že televize chtějí do Talentmanie přizvat jako hosta amerického herce Toma Cruise, který zrovna natáčí svůj nový film v Praze.


2 komentáře: “Genzer a Suchánek jako náhrada za Šeredovou”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *